מבט כולל

מגזין כולעיצוב

הפקולטה ללימודי עיצוב ב- HIT מכון טכנולוגי חולון תופסת לה מקום של כבוד בתחום העיצוב בארץ ובעולם בזכות הרמה האקדמית הגבוהה, תפיסת העולם הרוחבית, היצירתיות ושיתוף הפעולה המתמיד עם יתר הפקולטות במכון.
כל אלו, בשילוב עם מסגרת מוערכת, תומכת ומקצועית מקנה לבוגרי הפקולטה את כל הכישורים, הידע, והכלים העוזרים להם להשתלב ולהוביל את שוק העבודה, המחקר והיצירה בצורה הטובה ביותר.
 
עבורנו, עיצוב הינו חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית; הוא יוצר את הסביבה בה אנו חיים ומכתיב במידה רבה את האופן בו אנו חווים אותה. המעצב הוא זה שמתווך את המפגש הזה בין האדם לסביבתו ולוקח חלק פעיל בהעשרת אותה סביבה.
הפקולטה ללימודי עיצוב ב-HIT מחנכת מעצבים איכותיים, יצירתיים ובעלי אמירה אישית מושכלת. אנשי מקצוע עם הבנה עמוקה של כל המשתנים הרלוונטיים ושל הדרכים המתאימות להתנהל איתם.

נועה סולומון - עיצוב פנים

מיומנויות אותן תרכשו במהלך לימודי עיצוב:

 • יכולת לתרגם מסר חזותי ו/או פונקציונאלי לכדי עיצוב מוגמר.
 • שימוש נכון בצורות, חומרים ושיטות שונות של הוצאה לפועל.
 • יכולת אנליטית, אינטלקטואלית ואמוציונאלית גבוהה.
 • חשיבה עצמית, יצירתית וביקורתית.

תואר בעיצוב - תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בפקולטה לעיצוב תעניק לך תמונה כוללת ורחבה של עולם העיצוב והתחומים הנושקים לו, תוך שילוב מאוזן של ידע תיאורטי וניסיון מעשי.

כל סטודנט נידרש להתמודד עם אתגרים רבים ומגוון פרויקטים כשבכל אחד ואחד מהם עליו להבין את האובייקט, החלל והמסר התקשורתי, להגדיר את האתגר העיצובי, לייצר קונספציה ראשונית, לבחון ולבחור תהליכי פיתוח מתאימים ולהעריך את כל מרקם הקשרים האפשריים בין הצרכן לתוצר הסופי.

התוכנית ללימודי עיצוב היא מרתקת, תובענית, יצירתית ומספקת שתבנה לכם את הביטחון האישי והמקצועי ותדאג לספק לכם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר לחיים המקצועיים.

 • תואר ראשון בעיצוב (B.Design)

  התוכנית נועדה להכשיר את דור העתיד של המעצבים בתחומים השונים. היא כוללת שנה של לימודי יסוד והמשך ללימודי התמחות מתקדמים ב-3 מחלקות שונות:
 • תואר שני בעיצוב משולב (M.Design)

  זהו מסלול ייחודי שנועד להקנות ללומדים בו כישורים בין-תחומיים, ראייה מערכתית מקיפה של מהות העיצוב ככוח מחולל שינוי והתנסות מעשית ענפה ורב-גונית המכינה להתנהלות מקצועית ההולמת עולם דינאמי ומשתנה כמו שלנו.
  התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בענפי העיצוב השונים ובתחומים משיקים, כגון אדריכלות, אמנות, הנדסה, ניהול ושיווק.
נטע אשרי - עיצוב תעשייתי


מלימודי עיצוב לעבודה – חושבים על ה"אחר כך" כבר עכשיו


הבחירה ללמוד בפקולטה לעיצוב של HIT תבטיח לכם שכבר במהלך הלימודים יש גוף מקצועי שלם שפועל על מנת לקדם ולעזור לך בכל דרך שרק אפשר.
 • תערוכות שנתיות
 • תערוכת בוגרים – מידי שנה נערכת תערוכת בוגרים מרהיבה שכוללת קטלוג בוגרים מרשים וסיקור תקשורתי שהולך וגדל כל שנה. תערוכה מסוג זה מלווה במערך יחסי ציבור ומהווה פלטפורמה אידיאלית להצגת הכישורים שלכם ובמה נהדרת ליצירת קשרים עם הגופים המרכזיים בתעשייה.
 • פעילות חוץ – הפקולטה ללימודי עיצוב נמצאת בקשר מתמיד עם שלל גורמים בשוק הפרטי כולל קשרי מחקר ופיתוח, השתתפות בפרויקטים בין לאומיים, תצוגות, תערוכות והפעלת תוכניות חילופי סטודנטים עם פקולטות לעיצוב בחו"ל.

הבוגרים שלנו לומדים במהלך השנים להתמודד עם המשמעויות העמוקות ביותר של פיתוח מוצרים, עיצוב חללים והעברת מסרים חזותיים תוך הליכה על התפר העדין שבין תרבות לטכנולוגיה, בין אמנות להנדסה ובין אמירה אישית לצורכי הכלל. כל זאת במסגרת חדשנית, תומכת ומנוסה שיודעת להוציא את המיטב מכל סטודנט וסטודנטית. השילוב הזה הוא המתכון המנצח שלנו במכון הטכנולוגי חולון והסיבה לכך שבוגרי הפקולטה מאיישים היום עמדות מפתח בעולם העיצוב בארץ ובעולם.