אחראית תחום בוגרים וידידים

היחידה לקשרי בוגרות ובוגרים פועלת במטרה ליצור קשרים חברתיים-עסקיים בין הבוגרים לבין עצמם, בין הבוגרים למכון, בין הבוגרים לגורמי חוץ שונים ובין הבוגרים לסטודנטים הלומדים במכון כיום. היחידה מארגנת פורומים בהם בוגרי המכון משוחחים בנושאי כלכלה, טכנולוגיה, תעשייה, חברה ועוד.
כמו כן מקיימת היחידה השתלמויות מקצועיות שמטרתן רענון, שמירת הידע ולימוד תחומים חדשים הנלמדים במכון.  
היחידה מספקת סיוע לבוגרים הן בתהליכי גיוס והן בתהליכי חיפוש ומציאת עבודה. 

היחידה לקשרי בוגרות ובוגרים

מה חדש?

הבוגרות והבוגרים שלנו

אורית בהרל
אורית בהרל
מעצבת מוצר ומרקטינג בחברת Apiiro
"יש משהו מאוד משמעותי בארבע שנים בהן אנחנו נדרשים להמציא את עצמנו בכל פעם מחדש, לעמוד לביקורת של עמיתים ולדעת לסנן את רעשי הרקע. זו הכנה מעולה לשוק העבודה. אני יודעת היום שבלימודים קיבלתי עלים שלא מקבלים באף מקום".
שרון ליטבק
שרון ליטבק
תואר שני בטכנולוגיות למידה
אחראית למידה והדרכה ב"הראל ביטוח"
"בחרתי בתואר השני בHIT כי הוא מתמקד בלמידה ארגונית ובעולם העסקי. התואר מאוד עזר לי לדבר את השפה הארגונית שלא הייתה לי קודם. כשהתחלתי לעבוד בהראל זה לא היה לי זר, למרות שבאתי מתחום החינוך וזאת תודות ללימודי התואר".
גל ארז
גל ארז
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
"המסלול הגמיש במכון, מאפשר שליטה מלאה על מערכת השעות, ובכך מאפשר עבודה ואכן עבדתי כבר מתחילת הלימודים. העבודה במקביל סיפקה את הכלים המעשיים שלא משיגים בד"כ באקדמיה.
מתן רוגינסקי
מתן רוגינסקי
מייסד ומנכ"ל Novia 101, מדעי המחשב
התחלתי את הלימודים כסרן בצבא והמסלול הגמיש איפשר לי להמשיך ולעבוד ביחידה שלי במשרה מלאה, ולסיים את התואר בשלוש שנים יחד עם כל המחזור. זה אחד היתרונות הבולטים על פני מוסדות לימוד אחרים.
סאמי (סאם) חזק
סאמי (סאם) חזק
תואר שני בהנדסה
מנהל מוצר AI חדשנות בכיר בחברת Nanit
"בחרתי בתואר השני ב HIT- בגלל החיבור של אנשי הסגל והדקן בראשם לתעשייה. הם מעורבים בתעשייה ומבינים מה נדרש בחוץ ומאשרים ללמוד דברים ששייכים לצורך האמיתי של השוק. וגם בגלל המסלול הגמיש שאיפשר לי ללמוד לתואר השני תוך כדי עבודה במשרה מלאה"

נטע כהן
נטע כהן
בוגרת עיצוב תעשייתי
הלמידה במחלקה לעיצוב תעשייתי היא הכנה לקראת ״השלב של אחרי״ התואר בצורה אמיתית ומדויקת. אני מרגישה שקיבלתי כלים ויצרתי קשרים שמאפשרים לי לגשת הלאה בצורה הרבה יותר ברורה.
לעוד בוגרים

העשרה מקצועית

מרכז היזמות FUTURE
לפרטים
לימודי תואר שני
לפרטים
לימודי תעודה
לפרטים

שמרו על קשר