שיתוף פעולה יצירתי במיוחד של בית הספר ללימודי תעודה ב- HIT מכון טכנולוגי חולון עם יועץ האופנה והמעצב מושיק גלאמין, הביא לפתיחת קורס הום סטיילינג לקהל הרחב, והפך לאחד הקורסים המבוקשים במכון. גלאמין המוכשר, אשר הנחה 7 עונות של תוכנית המייקאובר המצליחה ׳בא לחדש לכם׳, מנהל ביד רמה את הקורס להלבשת הבית אשר מתמקד בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל, ושם דגש על יסודות העיצוב הקלאסי, בשילוב טרנדים על זמניים שיהפכו כל חלל למרחב ייחודי ומלא באישיות.

ייעוץ והרשמה ומזכירות סטודנטים
6441*

על לימודי תעודה הום סטיילינג

קורס הום סטיילינג מקנה לסטודנטים את יסודות העיצוב וההום סטיילינג המושלם, וחושף את הסודות המקצועיים שהפכו את העבודות של גלאמין לעל זמניות. במסגרת הקורס ילמדו הסטודנטים עקרונות ומושגים הרלוונטיים לעיצוב הבית, יכירו חומרי גלם רבים, קונספטים עיצוביים וטרנדים, ילמדו לעבוד עם קומפוזיציות פרופורציות ותפיסה מרחבית, יתרגלו היבטים מקצועיים בבחירת ריהוט, תאורה והנדסת אנוש – ארגונומיה, צבע, טקסטיל, ריצופים, חיפויים, טפטים, שטיחים ועוד. כחלק מתוכנית הלימודים ילוו הסטודנטים את גלאמין בעבודתו ובאתרי הצילומים של תוכניתו ׳בא לחדש לכם׳.

סגל ההוראה

מושיק גלאמין מוביל את הלימודים בקורס, לצד שרי מנור, מעצבת ותיקה המתמחה בתכנון עיצוב פנים וסטיילינג. לאורך תוכנית הלימודים ישתלבו מגוון מרצים אשר נבחרו בקפידה והינם בעלי ניסיון רב בעיצוב ובהום סטיילינג.

היקף התוכנית

68 שעות לימוד אקדמיות המתפרסות על פני 17 מפגשים, לאורך כ- 4 חודשים.
אחד המפגשים יוקדש ליום עבודה משותף של הסטודנטים עם מושיק גלאמין.

מסלול בוקר קרוב:

פתיחה: 10.6.24 | פעם בשבוע בימי שני בין השעות 10:00-13:00

מסלול ערב קרוב:

פתיחה: 1.5.24 | פעם בשבוע בימי רביעי בין השעות 18:30-21:30

תעודת גמר

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר מטעם ביה"ס ללימודי תעודה ב­-HIT מכון טכנולוגי חולון.

חשוב לדעת על לימודי הום סטיילינג

ראיון אישי עם יועצות הלימודים במכון, לא נדרש ניסיון קודם.

  • נוכחות ב- 80% מהשיעורים.
  • השתתפות בפרויקט סיום בקהילה.
  • עמידה בתקנון התלמידים.

באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע (ללא תפיסת מסגרת אשראי) ניתן לפרוס את תשלום שכר הלימוד עד 20 תשלומים שווים ללא ריבית. כמו כן, אפשר להשתמש בפיקדון הצבאי לצורך תשלום.

תקנון חוק המכר לקריאה