קורסי המחלקה

 

 

מספר שעור שם השעור נ.זיכוי יום משעה עד שעה שם מורה
82006-01 IDHO בנייה של אובייקטים אינטראקטיביים 4 ה 09:00 13:00 בריל מיכל, עמית יונתן
82013-01 מיחשוב לביש - אתגרי תעשייה 4 ג 12:00 16:00 יעקבזון אליעזר,
ד"ר שקד נאווה
82016-01 סייבר - הצד האפל של טכנולוגיה 2 ב 15:00 17:00 ד"ר מנשרי הראל
82017-01 סימטריה ופרקטלים 2 ג 14:00 16:00 ד"ר גול שי
82019-01 הכשרת "שגרירים ירוקים" בקהילה 4 ב 09:00 13:00 ד"ר פרימן חן
82019-02 הכשרת "שגרירים ירוקים" בקהילה 4 ב 09:00 13:00 בנר יפעה
82024-01 שעונים ביולוגיים 2 ב 15:00 17:00 ד"ר לוי הדס
82026-01 הבעות פנים וביומטריה 4 ה 09:00 13:00 ד"ר פלג גילי
82026-01 הבעות פנים וביומטריה 4 ה 09:00 13:00 ד"ר שורר מרינה סול
82032-01 כישוריי אנגלית מתקדמים למקצועות הטכנולוגיים ועיצוב 2 ג 18:00 20:00 ד"ר רבינוביץ אירינה
82034-01 העולם הנוצרי בעבר ובהווה 2 א 10:00 12:00 ד"ר אייל הלל
82035-01 טכנולוגיה מקרבת לשיפור המפגש הרפואי 4 ד 10:00 14:00 טוויל יואל
82035-01 טכנולוגיה מקרבת לשיפור המפגש הרפואי 4 ד 10:00 14:00 ד"ר פלג גילי
84002-01 מבוא לביולוגיה מודרנית 2 ג 16:00 18:00 ד"ר עינב יוליה
84009-01 נשים בחברה הישראלית 2 ג 08:00 10:00 ד"ר עוז- איבשיץ יפעת
84023-01 כלכלה גלובלית ותמורות אזוריות 2 ה 18:00 20:00 ד"ר שורר מרינה סול
84024-01 ערים מחוץ למערב הסטוריה תרבותית וויזואלית 2 ג 20:00 22:00 ד"ר ביגון ליאורה
84027-01 הבעות פנים מדארוין ועד היום 2 ג 10:00 12:00 ד"ר פלג גילי
84027-02 הבעות פנים מדארוין ועד היום 2 ד 16:00 18:00 ד"ר פלג גילי
84028-01 מדע ומחשבה מדעית: היסטוריה ותיאוריה 2 ד 14:00 16:00 ד"ר אייל הלל
84038-01 זהות ועצמיות במעגל החיים 2 א 16:00 18:00 ד"ר עוז- איבשיץ יפעת
84043-01 האדם בין מימוש עצמי לאחריות חברתית בהסתכלות יהודית 2 ה 16:00 18:00 קצין אביחי
84049-01 קהילות פוליטיקה עסקים באינטרנט 2 ב 11:00 13:00 ד"ר נור עופר
84060-01 פיתוח מיומנויות ליזמות חברתית אפקטיבית 4 ה 13:00 15:00 ד"ר אדרת אבשלום
84068-01 אתיקה בעסקים על פי המשפט היהודי 2 ב 20:00 22:00 כהן שלמה
84070-01 ציונות, פוסט ציונות וזהות ישראלית חדשה 2 ב 13:00 15:00 ד"ר נור עופר
84078-01 מבוא לפיתוח בר קיימא 2 א 14:00 16:00 ד"ר וטורי אשר
84082-01 החוקה הישראלית 2 א 20:00 22:00 ד"ר דנאל אדם
84087-01 תורת הנפש בפילוסופיה היהודית 2 א 18:00 20:00 ד"ר פלג ארז
84090-01 השיבה לירושלים - הקהילה היהודית בירשלים מראשית המאה ה-יט ועד להקמת המדינה 2 ב 20:00 22:00 ד"ר פוזיילוב גיורא
84091-01 תהליכי שינוי בתקשורת בישראל 2 ו 12:00 14:00 ד"ר כץ ירון
84092-01 חברת המידע 2 ו 14:00 16:00 ד"ר כץ ירון
84094-01 קמפיינים פוליטיים 2 ד 16:00 18:00 ד"ר כץ ירון
84095-01 תחנות בחיי האדם מבט אנתרופולוגי בין תרבותי 2 ד 20:00 22:00  טוויל יואל
84098-01 Technology, Innovation and New Media
(הקורס יינתן בשפה האנגלית)
2 ד 18:00 20:00 ד"ר כץ ירון
88044-01 שואת יהודי אירופה 2 ב 09:00 11:00 ד"ר אלפרוביץ ליאור
88054-01 היסטוריה של אפריקה בשחור ולבן 2 ו 10:00 12:00 ד"ר ביגון ליאורה