קורסים רב-תחומיים הניתנים בעברית

קורסים הנפתחים בסמסטר א', תשפ"א

 

 

מספר שעור שם השעור נ.זיכוי יום משעה עד שעה שם מורה
82013 מיחשוב לביש-אתגרי תעשייה 4 ג 14:00 18:00 יעקבזון אליעזר
ד"ר שקד נאווה
82016 סייבר – הצד האפל של טכנולוגיה 2 ב 14:00 16:00 ד"ר מנשרי הראל
82017 סימטריה ופרקטלים 2 ג 14:00 16:00 ד"ר גול שי
82019 הכשרת "שגרירים ירוקים" בקהילה 4 ד 09:00 13:00 ד"ר פרימן חן
בנר יפעה
82024 שעונים ביולוגיים 2 ב 14:00 16:00 ד"ר לוי הדס
82026 הבעות פנים וביומטריה 4 ה 08:00 12:00 ד"ר פלג גילי
ד"ר שורר מרינה סול
82027 בסמטאותיה של צפת - מיסטיקה, הלכה, קבלה וחסידות 2 ב 20:00 22:00 ד"ר פוזיילוב גיורא
82031 יזמות בעולם מולטי-דיסציפלינרי 4 ד 18:00 22:00 סימניאן אורן
82032 כישוריי אנגלית מתקדמים למקצועות הטכנולוגיים ועיצוב 2 ג 18:00 20:00 ד"ר רבינוביץ אירינה
82034 העולם הנוצרי בעבר ובהווה 2 א 12:00 14:00 ד"ר אייל הלל
82035 טכנולוגיה מקרבת לשיפור המפגש הרפואי 4 ד 10:00 14:00 ד"ר טוויל יואל
ד"ר פלג גילי
82036 מיינדפולנס – תיאוריה ופרקטיקה 1 א 16:00 18:00 אל-בר אסף
83003 רפואה בעידן הגנומי: הישגים, תקוות וסיכונים 2 ד 14:00 16:00 פרופ' בך גדעון
84023 כלכלה גלובלית ותמורות אזוריות 2 ה 18:00 20:00 ד"ר שורר מרינה סול
84027 הבעות פנים מדארוין ועד היום 2 ג 12:00 14:00 ד"ר פלג גילי
84028 מדע ומחשבה מדעית: היסטוריה ותיאוריה 2 ג 20:00 22:00 ד"ר אייל הלל
84038 זהות ועצמיות במעגל החיים 2 ב 12:00 14:00 ד"ר עוז - איבשיץ יפעת
84043 האדם בין מימוש עצמי לאחריות חברתית בהסתכלות יהודית 2 ג 11:00 14:00 קצין אביחי
84054 יוגה 1 ד 20:00 22:00 סתוי גיל
84060 פיתוח מיומנויות ליזמות חברתית אפקטיבית 4 ה 12:00 14:00 ד"ר אדרת אבשלום
84068 אתיקה בעסקים על פי המשפט היהודי 2 א 20:00 22:00 כהן שלמה
84070 ציונות, פוסט ציונות וזהות ישראלית חדשה 2 ג 10:00 12:00 ד"ר נור עופר
84078 מבוא לפיתוח בר קיימא 2 א 14:00 16:00 ד"ר וטורי אשר
84082 החוקה הישראלית 2 א 20:00 22:00 ד"ר דנאל אדם
84087 תורת הנפש בפילוסופיה היהודית 2 א 18:00 20:00 ד"ר פלג ארז
84091 תהליכי שינוי בתקשורת בישראל 2 ב 16:00 18:00 ד"ר כץ ירון
84092 חברת המידע 2 ב 18:00 20:00 ד"ר כץ ירון
84094 קמפיינים פוליטיים 2 ד 16:00 18:00 ד"ר כץ ירון
84098 Technology, Innovation and New Media 2 ד 18:00 20:00 ד"ר כץ ירון
85049 (מניעת אלימות ברשת (פיתוח תוכנית לקידום מודעות בבני נוער וילדים 4 ב 09:00 13:00 ד"ר אדרת אבשלום
88044 שואת יהודי אירופה 2 ו 12:00 14:00 ד"ר אלפרוביץ ליאור
88054 היסטוריה של אפריקה בשחור ולבן 2 ו 10:00 12:00 ד"ר ביגון ליאורה