חדשות ואירועים

נמצאו 55 תוצאות דף 1 מתוך 6

שתי סטודנטיות בקורס רב-תחומי ב-HIT יצרו סרטון בהשראת התכנית "סליחה על השאלה" עם ניצולי שואה מעמותת "עמך" בחולון

מחזור שני של הקורס החשוב למניעת אלימות ברשת, הסתיים במפגש משותף לתלמידים ולסטודנטים במכון.

המחזור השלישי של קורס "אסטרטגיות שיווקיות לארגונים חברתיים" הסתיים באירוע מרגש שהתקיים במכון.

ראש בית הספר ללימודים רב-תחומיים HIT, ד"ר נאווה שקד וסגל בית הספר, אירחו את עמיתיהם מאוניברסיטת AP מאנטוורפן, בלגיה, AP University of Applied Sciences and Arts (www.ap.be) במסגרת תכנית הניידות הבינלאומית Erasmus+.של האיחוד האירופי.

מרכז היזמות FUTURE מוזכר ומסוקר בהרחבה בספר חדש שהתפרסם תחת הכותרת: The Ecosystem Tech. People. Inspiration The Faces and stories behind the Israeli Entrepreneurship Scene VOL.1

הפיתרון החדשני של שני בוגרי תואר שני בעיצוב משולב, התפרסם בכתב העת Journal of Interdisciplinary Mathematics.

קורס "שגרירים ירוקים בקהילה" מועבר ב-HIT כבר שש שנים הוא מיועד לכלל הסטודנטים במכון. הקורס מופעל בבית הספר ללימודים רב תחומיים במסגרת של "קורסים משלבי עשייה", של דקאנט הסטודנטים במכון, בהנחייתם של יפעה בנר וד"ר חן פרימן מהפקולטה להנדסה.

נפתחה ההרשמה לקורס "יזמות בעולם מולטי-דיסציפלינרי" בסמסטר ב', תשפ"ב. הקורס ניתן בשיתוף עם Future HIT – מרכז היזמות והחדשנות במכון.

קורס חדש ומרתק: פוליטיקה של תשתיות אזרחיות. כיצד מגה-פרויקטים הנדסיים מורכבים הנבנים במדינה אחת יכולים להשפיע על מדינה אחרת, ולהביא לשיתוף פעולה או לסף מלחמה?

מחקר חדש חושף כי סטודנטיות פחות מעוניינות להיות "חברות" של מרצים או מרצות בפייסבוק מאשר סטודנטים, אך יותר סטודנטיות מאשר סטודנטים יעלבו אם יבקשו להצטרף ויסורבו.