חדשות והודעות

נמצאו 1010 תוצאות דף 1 מתוך 101

משבר הקורונה אילץ את המכון הטכנולוגי, כמו גם את כל המוסדות האקדמיים בארץ ובחו"ל, לעבור ללימוד מרחוק. אם עד כה הייתה ההוראה הדיגיטלית אופציה משנית להוראה הפרונטלית, הרי שעכשיו עברה ההוראה הדיגיטלית לקדמת הבמה.

המועצה להשכלה גבוהה אישרה את בקשת המכון לקבל הסמכה זמנית להעניק באופן עצמאי דרגת פרופסור חבר ב-5 תחומי ידע: מתמטיקה, פיסיקה, מדעי המחשב, הנדסה וניהול טכנולוגיה.

אוזבקיסטן מארחת בימים אלה את שבוע היזמות הבינלאומי (GEW 2020) תחת הכותרת "חינוך ליזמות - מרעיון ליישום". האירוע מתקיים באוזבקיסטן זו הפעם הרביעית, בהשתתפות HIT ואילו השנה מתקיים באופן מקוון.

The Marker בראיון על טכנולוגיה ורפואה עם ד"ר רפאל ברכאן, סגן נשיא לחדשנות, יזמות ובינלאומיות.

עם למעלה מ-250 משתתפים מרחבי תבל, כנס "הגריד הרב תחומי 2020" של המחלקה ללימודים רב תחומיים, התקיים בחסות נשיא המכון פרופ' אדוארד יעקובוב והצטיין לא רק בעושר תוכני אלא גם בביצועים טכנולוגיים חדשניים ומרשימים.

רכזת המחלקה לעיצוב פנים. בכל מחלקה במכון יש רכז/ת, אולם לא כולם יודעים באמת במה כרוך התפקיד הזה.

28 פרוייקטי גמר של טל"מ הוצגו באירוע מקוון. פרויקטי הגמר של הפקולטה לטכנולוגיות למידה מנסים לענות מדי שנה על צרכים של ארגונים, כפי שהם באים לידי ביטוי בהתנהלותם היומיומית.

קורונה - הגל השני בארגנטינה, ישראל ומדינות נוספות: הבנה, התנהגות וחדשנות" היא כותרתו של כנס בינ"ל מקוון המתקיים בין התאריכים 16-17.11.20 ו- 23-24.11.20.

סטודנטיות בשנה א' בעלות נתוני קבלה גבוהים, בפקולטות להנדסה, מדעים, טכנולוגיות למידה, הנדסת תעשייה וניהול וטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה, יוכשרו על מנת להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בשוק העבודה.

מרכז רפואי "שיבא" ארגן האקתון במטרה למצוא פתרונות חדשניים לצרכים של הצוותים הרפואיים. מיגון הפנים שפיתחו שלושה סטודנטים מהמכון זכה לתשבחות השופטים.