בעלי תפקידים

 
נשיא המכון, פרופ' אדוארד יעקובוב
לשכת הנשיא:  president-office@hit.ac.il 
     
נינה רשף, מנהלת לשכת נשיא ואחראית תחום מינויים אקדמיים 03-5026501 reshef_nina@hit.ac.il
דנית ממרוד-כהן, מנהלת פרויקט יובל המכון   danitm@hit.ac.il
טוני לוי, אחראית קשרי חוץ בלשכת הנשיא ותמיכה ברשות המחקר ‎03-5026890 tonyl@hit.ac.il
רחל קליין, רכזת מינויי סגל אקדמי 03-5026571 st_klein@hit.ac.il
רחל שמידט ברד, מרכזת קו"ח אקדמיים ובקרת נוכחות עובדי מינהל 03-5026505 rachelb@hit.ac.il
 

ישיר:
03-5026511
גב' ענבר סיני, מנהלת לשכת מנכ"ל ורכזת משאבי אנוש 03-5026776

inbar@hit.ac.il


יועץ לנשיא המכון, מר אהרון כהן
03-5026834 aharonc@hit.ac.il  

יועצת הנשיא להוגנות מגדרית, עו"ד אורנה קופלוביץ
03-5026916 ornak@hit.ac.il


סגן נשיא לעניינים אקדמיים, פרופ' דוד שויחט
ישיר:   03-5026731 davidsho@hit.ac.il
מר מוטי משען, מתאם מערך המנהל האקדמי   03-5026927

mordechaym@hit.ac.il 

גב' מירי אבישר,ראש מינהל סגל אקדמי   03-5026786 miriav@hit.ac.il
גב' רויטל בן יאיר, מנהלת לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים   03-5026680 revital@hit.ac.il

דקאנית הסטודנטים, ד"ר יוליה עינב
03-5026769
yulia_e@hit.ac.il


ראש רשות המחקר, חדשנות ובינלאומיות, ד"ר רפאל ברכאן
03-5026508 refaelb@hit.ac.il

סמנכ"ל המכון למחשוב ומערכות, ממונה על יישום חוק חופש המידע, מר גל שטיינהרט
03-5026535 gals@hit.ac.il

סמנכ''ל שיווק, גברת תמר שמואלי
03-5026513 tamars@hit.ac.il

מ"מ מנהל מח' כספים , גברת מירי הוד
03-5026518 mirih@hit.ac.il


 

 

הפקולטה להנדסה   הפקולטה למדעים
פרופ' יוסף בן עזרא, דקאן 
ד"ר עמוס בר-דע, ראש החוג לתואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ד"ר בוריס למבריקוב, ראש החוג לתואר שני בהנדסה
ד"ר מאיר ארבל, ראש תחום מערכות הספק ואנגריות חלופיות
פרופ' אורי מחלב, ראש תחום הנדסת תקשורת ועיבוד אותות
פרופ' אלי גרשון, ראש תחום בקרה ורובוטיקה
ד"ר רונן שושניק, ראש תחום ביו הנדסה
ד"ר אלכס אקסלביץ', ראש תחום מיקרואלקטרוניקה וננוטכנולוגיה
ד"ר טירר נונל, ראש תחום מערכות משובצות מחשב
ד"ר אפטר בוריס, ראש תחום אלקטרואופטיקה ועיבוד תמונה
 
 
פרופ' עזרא זאב, דקאן
ד"ר אלכסנדר לייכטמן, סגן דקאן
ד"ר רדאל בן-אב, ראש המחלקה למדעי המחשב
פרופ' אמנון פרוכטמן, ראש המחלקה לפיסיקה
פרופ' אנטולי גולברג, ראש המחלקה למתמטיקה
 
  הפקולטה לניהול טכנולוגיה
 
פרופ' שאול בר-לב, דקאן הפקולטה לניהול טכנולוגיה
ד"ר גילה אלברט, סגנית דקאן וראש החוג לתואר שני בניהול טכנולוגיה
ד"ר אייל בריל, ראש החוג לתואר ראשון בניהול טכנולוגיה
פרופ' דוד פרי, ראש החוג לתואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול טכנולוגיה
 
הפקולטה לעיצוב   הפקולטה לטכנולוגיות למידה
פרופ' דוד ראב"ד, דקאן
פרופ' חנן קמינסקי, ראש החוג לתואר שני בעיצוב משולב
מר אורי אור-לוקה, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי
אדר' ניסן ורשבסקי, ראש המחלקה לעיצוב פנים
מר יצחק דינר, ראש המחלקה לתקשורת חזותית
 
 
פרופ' גילה קורץ, ראש התוכנית לתואר שני
ד"ר חגית מישר-טל, ראש התוכנית לתואר ראשון
 
  המחלקה ללימודים כלליים ולימודי אנגלית
 
ד"ר נאווה שקד, ראש המחלקה ללימודים רב-תחומיים
ד"ר רבינוביץ אירן, ממונה אקדמית על לימודי אנגלית
     

 
מר אבי גולדשטיין, מהנדס בינוי
גב' יפעת רוזנטל-כהן, מזכיר אקדמי
ד"ר פרוסטיג ויקטור, יו"ר ועד הסגל האקדמי הבכיר
גב' מירי חן זקהיים, מנהלת המרכז ליעוץ ולהרשמה
פרופ' יוג'ין מנדרסקו, יו"ר ועדת קבלה מוסדית
מר יצחק בעל צדקה, מנהל תפעול ולוגיסטיקה
מר אהרון כהן, נציב קבילות הסטודנטים
מר ישראל אוחנוב, מנהל ביה"ס ללימודי תעודה והשתלמויות
גב' מיכל חיל, מנהלת הספרייה
גב' לימור סהר-ענבר , מנהלת המחקר וקידום השירות
ד"ר רונן המר, ראש המרכז לקידום הוראה
גב' שרה בר, מנהלת המכינה