בעלי תפקידים

 
נשיא המכון, פרופ' אדוארד יעקובוב
לשכת הנשיא:  president-office@hit.ac.il 
     
נינה רשף, מנהלת לשכת נשיא ואחראית תחום מינויים אקדמיים 03-5026501 reshef_nina@hit.ac.il
דנית ממרוד-כהן, עוזרת נשיא המכון   danitm@hit.ac.il
טוני לוי, אחראית קשרי חוץ בלשכת הנשיא ותמיכה ברשות המחקר ‎03-5026890 tonyl@hit.ac.il
רחל קליין, רכזת מינויי סגל אקדמי 03-5026571 st_klein@hit.ac.il
רחל שמידט ברד, מרכזת קו"ח אקדמיים ובקרת נוכחות עובדי מינהל 03-5026505 rachelb@hit.ac.il
 

ישיר:
03-5026511
גב' ענבר סיני, מנהלת לשכת מנכ"ל ורכזת משאבי אנוש 03-5026776

inbar@hit.ac.il

 

 

 

 

יועץ לנשיא המכון, מר אהרון כהן
03-5026834 aharonc@hit.ac.il  

יועצת הנשיא להוגנות מגדרית, עו"ד אורנה קופלוביץ
03-5026916 ornak@hit.ac.il


סגן נשיא לעניינים אקדמיים, פרופ' דוד שויחט
ישיר:   03-5026731 davidsho@hit.ac.il
גב' מירי אבישר,ראש מינהל סגל אקדמי   03-5026786 miriav@hit.ac.il
גב' רויטל בן יאיר, מנהלת לשכת סגן הנשיא לעניינים אקדמיים   03-5026680 revital@hit.ac.il

 

 

דקאנית הסטודנטים, ד"ר יוליה עינב
 
 
03-5026769
yulia_e@hit.ac.il

 


ראש רשות המחקר, מו"פ וקשרי חוץ, ד"ר רפאל ברכאן
 

 

 

 

סמנכ"ל המכון למחשוב ומערכות, ממונה על יישום חוק חופש המידע, מר גל שטיינהרט
 
 

 

מ"מ מנהל מח' כספים , גברת מירי הוד
 

 


מנהל משאבי אנוש , עו"ד ישי פיגנבוים
03-5026858 ishayf@hit.ac.il
 


 

 

הפקולטה להנדסה   הפקולטה למדעים
פרופ' יוסף בן עזרא, דקאן 
ד"ר עמוס בר-דע, ראש החוג לתואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ד"ר בוריס למבריקוב, ראש החוג לתואר שני בהנדסה
ד"ר מאיר ארבל, ראש תחום מערכות הספק ואנגריות חלופיות
פרופ' אורי מחלב, ראש תחום הנדסת תקשורת ועיבוד אותות
פרופ' אלי גרשון, ראש תחום בקרה ורובוטיקה
ד"ר רונן שושניק, ראש תחום ביו הנדסה
ד"ר אלכס אקסלביץ', ראש תחום מיקרואלקטרוניקה וננוטכנולוגיה
ד"ר טירר נונל, ראש תחום מערכות משובצות מחשב
ד"ר אפטר בוריס, ראש תחום אלקטרואופטיקה ועיבוד תמונה
 
 
פרופ' עזרא זאב, דקאן
ד"ר אלכסנדר לייכטמן, סגן דקאן
ד"ר רדאל בן-אב, ראש המחלקה למדעי המחשב
ד"ר דימיטרי גולדשטיין, ראש המחלקה למתמטיקה שימושית
פרופ' אמנון פרוכטמן, ראש המחלקה לפיסיקה
פרופ' אנטולי גולברג, ראש המחלקה למתמטיקה
הפקולטה לעיצוב   הפקולטה לניהול טכנולוגיה
פרופ' דוד ראב"ד, דקאן
פרופ' חנן קמינסקי, ראש החוג לתואר שני בעיצוב משולב
מר אורי אור-לוקה, ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי
אדר' ניסן ורשבסקי, ראש המחלקה לעיצוב פנים
פרופ' תמיר שפר, ראש המחלקה לתקשורת חזותית
 
 
ד"ר מיכאל וינוקור, דקאן הפקולטה לניהול טכנולוגיה
ד"ר גילה אלברט, ראש החוג לתואר שני בניהול טכנולוגיה
ד"ר איל בריל, ראש התכנית לתואר ראשון בניהול טכנולוגיה
הפקולטה לטכנולוגיות למידה   המחלקה ללימודים כלליים ולימודי אנגלית
פרופ' מיקי רונן, דקאן הפקולטה לטכנולוגיות למידה
פרופ' גילה קורץ, ראש התוכנית לתואר שני
ד"ר חגית מישר-טל, ראש התוכנית לתואר ראשון
 
ד"ר נאווה שקד, ראש המחלקה ללימודים רב-תחומיים
ד"ר רבינוביץ אירן, ממונה אקדמית על לימודי אנגלית
     

 
מר אבי גולדשטיין, מהנדס בינוי
גב' תמר שמואלי, מנהלת מערך השיווק
גב' יפעת רוזנטל-כהן, מזכיר אקדמי
ד"ר פרוסטיג ויקטור, יו"ר ועד הסגל האקדמי הבכיר
גב' מירי חן זקהים, מנהלת המרכז ליעוץ ולהרשמה
פרופ' יוג'ין מנדרסקו, יו"ר ועדת קבלה מוסדית
מר יצחק בעל צדקה, מנהל תפעול ולוגיסטיקה
מר ישראל אוחנוב, מנהל ביה"ס ללימודי תעודה והשתלמויות
גב' מיכל חיל, מנהלת הספרייה
גב' לימור סהר-ענבר , מנהלת המחקר וקידום השירות
ד"ר רונן המר, ראש המרכז לקידום הוראה
גב' שרה בר, מנהלת המכינה
מר אהרון כהן, נציב קבילות הסטודנטים