מערך שיווק ויחסי ציבור

מערך השיווק של HIT מכון טכנולוגי חולון, אחראי על הצגת פעילות המכון בתחומי ההוראה והמחקר בפני הקהל הרחב בארץ ובחו"ל ועושה זאת באמצעות הפעילויות הבאות:
 

פעילות באמצעי התקשורת

מערך השיווק פועל מול אמצעי התקשורת השונים ובקרב מקבלי החלטות, ראשי המשק, אישי ציבור, סטודנטים, בוגרי המכון והציבור הרחב, ומביא לידיעתם את היקף פעילותו הענפה והמגוונת של המכון ותרומתו למחקר המדעי היישומי, להתפתחות תחומי הניהול הטכנולוגי, ההדרכה וטכנולוגיות הלמידה, הטכנולוגיות הדיגיטליות ברפואה, ההנדסה והעיצוב ואת הישגיו בהכשרת כוח אדם מקצועי, מיומן וחדשני בתחומים הללו.


פעילות זו נעשית באמצעות יצירת נוכחות מתמדת של מומחים מהמכון בפאנלים של תוכניות חשובות בטלוויזיה וברדיו, השתתפות בראיונות עיתונאיים על נושאים שעל סדר היום וייזום ביקורים במכון של אנשי מפתח מהתעשייה, מהמשק ומהקהילה .

 

פעילות בקרב גורמי התעשייה, הכלכלה והחברה 

מערך השיווק מופקד על יצירת קשרים חדשים והידוק הקשרים הקיימים עם גורמי התעשייה השונים בכל הקשור למחקר ופיתוח משותפים, חילופי ידע דו-סטריים והכוונת בוגרים לעבודה במקומות האלה.


בעידן של תמורות מהירות ואתגרים בלתי צפויים, המכון מחויב וממשיך לטפח את הקשרים הענפים שלו עם תעשיות רלוונטיות לתחומי התמחותו על מנת לזהות בעזרתן תחומי ידע חדשניים ולהתאים את מסלולי ההתמחות לשינויים המתחוללים ובכל אלה, מערך השיווק נוטל חלק פעיל ביצירת קשרים ובניהולם השוטף. 
 

פעילות בקרב מתעניינים בלימודים, סטודנטים ובוגרים

משימה מרכזית נוספת של מערך השיווק היא גיוסם של סטודנטים חדשים ללימודים במכון. במסגרת פעילות זו, עוסק המערך בפרסום ובשיווק המכון באמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית, ייזום קמפיינים תקשורתיים, ייזום והפקת ימים פתוחים למתעניינים, יצירת מועדוני חברים דוגמת "מועדון המתקבלים" ומפגשי העשרה כללית לקראת פתיחת שנת הלימודים. 
 

הפקת אירועים 

מערך השיווק אחראי על התכנון וההפקה של אירועים מקומיים ובינלאומיים במכון, כגון כנסים מדעיים, אירוח שגרירים ומשלחות מחו"ל, ליווי של אורחי נשיא המכון ויצירת לו"ז לביקור שלהם, אירועי פתיחת שנה וטקסי הענקת תארים המהווים את גולת הכותרת של הפעילות האקדמית מדי שנה. במסגרת הזו אחראי מערך השיווק על תכנון האירוע, יצירת קשר עם הספקים הנבחרים, תיעוד, צילום ואירוח.

 

אתר האינטרנט של המכון

מערך השיווק משתתף בניהול התוכן באתר האינטרנט של המכון, יחד עם מערך המחשוב ואחראי על הפקת מידע מגוון ומתעדכן על הנעשה בפקולטות ובמחלקות האקדמיות, ייזום והפקת כתבות עיתונאיות ופרסומן באתר, סיקור אירועים פנימיים וחיצוניים וביקורים שונים המתקיימים במכון, ציון הישגים של אנשי סגל ועדכון של מידע שוטף הקשור לפעילות האקדמית והמחקרית במכון.

 

פרטים ליצירת קשר


מערך השיווק ויחסי הציבור

בניין 3, קומה שלישית, חדר 201

pr@hit.ac.il