שיווק ויחסי ציבור

סמנכ''ל השיווק: גב' תמר שמואלי
רכזת השיווק: גב' הילה קמחי חן
רכזת אירועים: גב' הילה אמיתי
מעצבת גרפית: גב' אתי רץ
רכזת דוברות: גב' איריס זילברמן

 

 
 
מערך השיווק של HIT מכון טכנולוגי חולון רואה אתגר חשוב בחשיפת פעילות המכון בתחומי המחקר וההוראה לפני הקהל הרחב בארץ ובחו"ל.
 
ברוח זו המערך פועל מול אמצעי התקשורת השונים ובקרב מקבלי החלטות, ראשי המשק, אנשי ציבור, סטודנטים, בוגרים והציבור הרחב ומביא לידיעתם את תרומת המכון למחקר המדעי ולהכשרת כוח אדם מיומן לתעשייה עתירת הידע במקצועות ההנדסה, הניהול והעיצוב.
 
בעידן של תמורות מהירות, המכון חייב לשמור על קשר עם תעשיות רלוונטיות לתחומי התמחותו, לזהות בעזרתן תחומי ידע חדשניים ולהתאים את מסלולי ההתמחות לשינויים המתחוללים. מערך השיווק מופקד על בניית קשרים עם גורמי התעשייה השונים ופועל להעמקת הקשר עם התעשייה בכל הקשור למחקר ופיתוח משותף, עדכון ידע דו-סטרי והכוונת בוגרים לעבודה וכדומה.
 
משימה מרכזית נוספת של מערך השיווק היא גיוסם של סטודנטים חדשים ללימודים במכון. במסגרת פעילות זו, עוסק המערך בפרסום ובשיווק המכון באמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית וכן תורם מניסיונו לארגון ימים פתוחים למתעניינים.
 
בתחום יחסי הציבור המערך תומך בכל פעילות אנשי מטה המכון ומפיק אירועים וחומרי הסברה. כן תומך המערך בקשר עם אגודת בוגרי המכון הטכנולוגי חולון, הפועלת במכון ומאגדת בתוכה כ-5,000 בוגרים.
 
פעילות השיווק ויחסי הציבור כוללת מגוון של תחומים: הפקה, ארגון, ריכוז ותפעול ארועים אקדמיים וחוץ-אקדמיים המתקיימים במכון; קשר שוטף עם כלי התקשורת השונים במסגרת הפרסום ויחסי הציבור; השתתפות בניהול התוכן באתר האינטרנט של המכון ובהפקת מידע מגוון על המחלקות האקדמיות, השירותים לסטודנטים והסגל; הפקת חומרי הסברה בשפה העברית ובשפות זרות, כגון ידיעונים ומדריכים, חוברות לאירועים מיוחדים וחוברות מידע מגוונות על המכון.
 
פרטים ליצירת קשר


מערך השיווק ויחסי הציבור

בניין 3, קומה שלישית, חדר 201

03-5026513 , 03-5026727