תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

 

 

 

גלריה ויטרינה גל שם ג'וליה מזרחי
מגזין כולהעיצוב של הפקולטה לעיצוב לוח אירועים של הפקולטה באתר כולהעיצוב
 
ראש המחלקה: מר עופר זיק

 

לימודי עיצוב תעשייתי ב- HIT מכון טכנולוגי חולון פירושו לקחת חלק במסע יצירתי של 4 שנים אל עומקו של אחד התחומים החדישים והמרתקים ביותר בענף העיצוב; תחום שלא מפסיק להגדיר את עצמו מחדש ולדרוש מהעוסקים בו להגיע עם רקע עשיר בשלל תחומים, מעבר לאסתטיקה ולעיצוב עצמו: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסת אנוש וסוציולוגיה.

מסלול לימודי עיצוב תעשייתי במכון יספק לכם את הרקע הזה ואף מעבר לכך, וזאת תוך שמירה על סטנדרטים אקדמיים גבוהים, עידוד האמירה האישית ומתן מסגרת תומכת עם יכולת מוכחת לתת מענה ל כל צורך ושאלה.

 

יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם
פרויקט הגמר של יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם "מצוות קידוש השבת בדברים"
 
לימודי עיצוב תעשייתי – אינטליגנציה נראית לעין
לימודי עיצוב תעשייתי במכון מכשירים ומטפחים מעצבים עם אמירה אינטליגנטית, גמישות מחשבתית וכישורים מקצועיים שיקלו עליהם להשתלב בשוק העבודה.

 

במסגרת השנה הראשונה ללימודי עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון, תרכשו ידע בסיסי נרחב בנושאים כמו תולדות האומנות, הארכיטקטורה, יסודות העיצוב ועוד. משם תמשיכו אל לימודי התמחות במסגרתם נתמקד במכלול הידע התיאורטי והמעשי הנדרש בתחום, כולל השתתפות במגוון קורסי העשרה במסגרתם תוכלו להתעמק ולהתפתח בתחומים שמעניינים אתכם במיוחד.

 

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

 

תרגילי סימולציה – מהתיאורטי אל המעשי
אנחנו מאמינים שעל מעצב תעשייתי מוטלת האחריות לספק פתרונות חכמים ומגוונים, בהתאם לדרישות של כל פרויקט ופרויקט. בכדי לבנות רפרטואר שכזה, צריך להתאמן. בדיוק לשם כך אנו מאפשרים ומעודדים את תלמידי המחלקה להתנסות בשלל תרגילים שנועדו לדמות מצב אמיתי הכולל את כל השלבים שעובר המעצב התעשייתי לרבות יצירת קשרים עם התעשייה המקומית, התמודדות עם קבלת משוב מידי, לחצים, עמידה בלוח זמנים וכל הכרוך בפרויקט עיצוב תעשייתי "אמיתי". שפסגת תרגילי הסימולציה היא כמובן פרויקט הגמר אותו מציגים בוגרי המחלקה בתום הלימודים, בכדי להפגין את הכישורים, הסגנון והיכולות שפיתחו במהלך לימודי עיצוב תעשייתי.

 

 

אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר
פרויקט הגמר של אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר
 

 


לימודי עיצוב תעשייתי במסגרת הפקולטה לעיצוב מבטיחים לכם גישה לידע עדכני, ציוד חדשני , סדנאות מתקדמות וסגל אקדמי איכותי ובלתי מתפשר. הצטרפו אלינו עוד היום ותתחילו לבנות לעצמכם את המחר.