תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

 

 

 

גלריה ויטרינה גל שם ג'וליה מזרחי
מגזין כולהעיצוב של הפקולטה לעיצוב לוח אירועים של הפקולטה באתר כולהעיצוב
 
 
ראש המחלקה: מר עופר זיק

 

לימודי עיצוב תעשייתי ב- HIT מכון טכנולוגי חולון פירושו לקחת חלק במסע יצירתי של 4 שנים אל עומקו של אחד התחומים החדישים והמרתקים ביותר בענף העיצוב; תחום שלא מפסיק להגדיר את עצמו מחדש ולדרוש מהעוסקים בו להגיע עם רקע עשיר בשלל תחומים, מעבר לאסתטיקה ולעיצוב עצמו: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסת אנוש וסוציולוגיה.

מסלול לימודי עיצוב תעשייתי במכון יספק לכם את הרקע הזה ואף מעבר לכך, וזאת תוך שמירה על סטנדרטים אקדמיים גבוהים, עידוד האמירה האישית ומתן מסגרת תומכת עם יכולת מוכחת לתת מענה ל כל צורך ושאלה.

 

 

 

יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם

 

 

פרויקט הגמר של יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם "מצוות קידוש השבת בדברים"
 
לימודי עיצוב תעשייתי – אינטליגנציה נראית לעין
לימודי עיצוב תעשייתי במכון מכשירים ומטפחים מעצבים עם אמירה אינטליגנטית, גמישות מחשבתית וכישורים מקצועיים שיקלו עליהם להשתלב בשוק העבודה.

 

 

במסגרת השנה הראשונה ללימודי עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון, תרכשו ידע בסיסי נרחב בנושאים כמו תולדות האומנות, הארכיטקטורה, יסודות העיצוב ועוד. משם תמשיכו אל לימודי התמחות במסגרתם נתמקד במכלול הידע התיאורטי והמעשי הנדרש בתחום, כולל השתתפות במגוון קורסי העשרה במסגרתם תוכלו להתעמק ולהתפתח בתחומים שמעניינים אתכם במיוחד.

 

 

 

 

תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

 

 

תרגילי סימולציה – מהתיאורטי אל המעשי
אנחנו מאמינים שעל מעצב תעשייתי מוטלת האחריות לספק פתרונות חכמים ומגוונים, בהתאם לדרישות של כל פרויקט ופרויקט. בכדי לבנות רפרטואר שכזה, צריך להתאמן. בדיוק לשם כך אנו מאפשרים ומעודדים את תלמידי המחלקה להתנסות בשלל תרגילים שנועדו לדמות מצב אמיתי הכולל את כל השלבים שעובר המעצב התעשייתי לרבות יצירת קשרים עם התעשייה המקומית, התמודדות עם קבלת משוב מידי, לחצים, עמידה בלוח זמנים וכל הכרוך בפרויקט עיצוב תעשייתי "אמיתי". שפסגת תרגילי הסימולציה היא כמובן פרויקט הגמר אותו מציגים בוגרי המחלקה בתום הלימודים, בכדי להפגין את הכישורים, הסגנון והיכולות שפיתחו במהלך לימודי עיצוב תעשייתי.

 

 

אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר

 

 

פרויקט הגמר של אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר
 
מסלולי ההתמחות בלימודי עיצוב תעשייתי
  • יצירה ותרבות Local & Cultural Creative Design

    מסלול שבוחן וחוקר את גבולות העשייה של המעצב התעשייתי מבחינת השימוש בחומרים, בחירת תהליכים ואמירה אישית. במסגרת הנישה הזאת המעצב התעשייתי פועל "לבד" מתוך צורך לאתגר את הסביבה, לשנות, לחדש.
  • תעשייה ושיווק Design for Industry & Marketing

    מסלול זה מתייחס לתפקידו החדש של המעצב התעשייתי כמוביל חדשנות וקידמה רעיונית וטכנולוגית שמכוונת לעולם תעשייתי מתקדם מונע מצרכים שיווקיים, תקשורת בין לאומית, צרכנות המונית, ותפיסה גלובלית/גלובו-לוקלית. במסלול זה המעצב התעשייתי הוא גם שחקן קבוצתי, גם יזם עסקי וגם מנהל עיצוב.
  • חברה וסביבה Social & Environmental Design

    במסלול זה נתמקד בעיצוב תעשייתי מתוך תחושת מעורבות ואחריות אישית גבוהה לחברה ולסביבה. על פי גישה זו עולמו של המעצב התעשייתי אינו מתבסס על שיקולים מסחריים וכלכליים אלא על אכפתיות, מחויבות ואמונה ביכולת להשפיע על הפרט והסביבה כמוביל חברתי, חינוכי ורעיוני.

 

 

 

 


לימודי עיצוב תעשייתי במסגרת הפקולטה לעיצוב מבטיחים לכם גישה לידע עדכני, ציוד חדשני , סדנאות מתקדמות וסגל אקדמי איכותי ובלתי מתפשר. הצטרפו אלינו עוד היום ותתחילו לבנות לעצמכם את המחר.