תואר ראשון בעיצוב תעשייתי

 

ראש המחלקה: מר עופר זיק

 

למי מיועד תואר ראשון בעיצוב תעשייתי 


התואר בעיצוב תעשייתי  הנלמד במכון טכנולוגי חולון, מכשיר ומטפח מעצבים בעלי אמירה אישית ואינטליגנטית, גמישות מחשבתית וכישורים מקצועיים שיאפשרו להם להתבלט ולהשתלב בשוק העבודה, המשתנה תדיר.


תחום העיצוב התעשייתי מגדיר עצמו מחדש כל העת ומצריך מהעוסקים בו להיות רגישים לאסתטיקה ולעיצוב אך גם  להיות בעלי זיקה לעולם הטכנולוגיה ובעלי יצר סקרנות ותאווה לחידושים. 

 

 

את מי אנחנו מחפשים

 

אנו מאמינים שעל מעצב תעשייתי מוטלת האחריות לספק פתרונות חכמים ומגוונים, בהתאם לדרישות של כל פרויקט. בכדי לבנות רפרטואר עיצוב תעשייתי שכזה, צריך להתאמן. בדיוק לשם כך אנו מאפשרים ומעודדים את תלמידי המחלקה לעיצוב תעשייתי להתנסות בשלל תרגילים שנועדו לדמות מצב אמיתי הכולל את כל השלבים שעובר מוצר מרגע הקונספט ועד היתכנות מעשית, לרבות יצירת קשרים עם התעשייה המקומית. רבים מהפרויקטים בעיצוב תעשייתי מגיעים מהשטח ובאים לענות על צורך אמיתי וחיוני וכך מתאפשר לסטודנטים לעיצוב תעשייתי גם לחוש את העולם האמיתי שמחכה להם לאחר סיום התואר.

 

אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר
פרויקט הגמר של אסי הגר. עציצים מתכלים מקפה ממוחזר

 

הימצאותן של פקולטות טכנולוגיות במכון לצד הפקולטה לעיצוב והמחלקה לעיצוב תעשייתי, מאפשרת לעודד שיתופי פעולה רב תחומיים טכנולוגיים ואחרים רבים מהם בשיתוף פעולה עם ארגונים וחברות מוכרות. 

 

יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם
פרויקט הגמר של יובל רוזנטל. בין חול לקודש - ריטואל שבת חילוני המתכתב עם "מצוות קידוש השבת בדברים"
 
מסגרת הלימודים לתואר בעיצוב תעשייתי

משך הלימודים: ארבע שנים
ימי לימוד: חמישה ימי לימוד
שכר לימוד: אוניברסיטאי 
תחילת לימודים: אוקטובר

 

תנאי קבלה ותהליך קבלה למחלקה לעיצוב תעשייתי >>

 
 

 

מגזין כולהעיצוב של הפקולטה לעיצוב