תואר שני .M.Sc

 

לימודי תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במסגרת הפקולטה להנדסת חשמל של HIT מכון טכנולוגי חולון מיועדים למדענים, חוקרים ומובילים טכנולוגיים הרוצים להעמיק את הידע שלהם בתחומי הנדסת חשמל, ליישר קו עם ההתפתחויות החדשות בענף ולהתמחות בנושאים ספציפיים בצורה שרק לימודים מתקדמים יכולים לאפשר.
 
המסלול ללימודי תואר שני בהנדסת חשמל כולל קורסי חובה, קורסי בחירה, סמינר מחלקתי ופרויקט גמר. קורסי החובה, הסמינר ופרויקט הגמר ידאגו להקנות לכם את הכישורים לתחום ההתמחות הספציפי בו בחרתם בעוד שקורסי הבחירה יסייעו לכם להרחיב אופקים ולבנות צורת חשיבה גמישה ומהירה הנדרשת כיום מכול בעל מקצוע ואיש אקדמיה.
 

תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה - 6 סיבות ללמוד ב- HIT:

 1. תוכנית לימודים מאתגרת שמתעדכנת בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות בתעשייה.
 2. גישה לרשת ענפה של קשרי חוץ עם גופים רבים בתעשייה הטכנולוגית.
 3. אנשי סגל מובילים בתחומי ההוראה והמחקר.
 4. לימודים במעבדות מתקדמות עם ציוד חדשני.
 5. אפשרויות לקחת חלק בקבוצות מחקר פעילות.
 6. ליווי צמוד של צוות מנהלה קשוב.
 

תואר שני בהנדסת חשמל ב-HIT – גדולים בשוק קטן


שוק ההיי-טק בישראל הוא שוק קטן יחסית ולכן אין זה מפתיע לגלות שהתחרות על משרות איכותיות ופרויקטים מעניינים רק הולכת וגדלה. תואר שני בהנדסת חשמל ב-HIT מקנה לכם יתרון משמעותי וממקם אתכם בחוד החנית של התעשייה. תודות לתנאים ולסטנדרטים הגבוהים שאנו דואגים לשמר באמצעות סגל אקדמי מנוסה בהוראה ובמחקר, ציוד מתקדם, קשרים הדוקים עם חברות היי טק מובילות בתחומים שונים ומנגנון מנהלתי שלם שמקדיש לכל סטודנט את מלוא תשומת הלב ומלווה אותו עד לסיום התואר ואף מעבר לכך.
 

לימודי תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה - תואר לוקאלי בעולם גלובאלי


יתרון משמעותי נוסף ממנו זוכים ליהנות הסטודנטים במסלול .M.Sc הנדסת חשמל טמון בגישה הגלובאלית של צוות ההוראה ותוכנית הלימודים כאחד. אומנם השוק המקומי מהווה נקודת התייחסות חיונית וחשובה אבל במציאות המודרנית של היום אסור לשכוח להסתכל גם על התמונה הגדולה ועל המגמות הנהוגות בשווקים אחרים בעולם. הבחירה ללכת על לימודי תואר שני בהנדסת חשמל ב-HIT תבטיח לכם שלא תישארו מאחור.
 

תחומי ההתמחות בתכנית הלימודים לתואר שני בהנדסת חשמל.M.Sc.

 • מערכות אלקטרוניקה והספק (זרם חזק):

  מסלול משלב בתוכו רקע תיאורטי נרחב, תכנון רשתות חשמל ביתיות ותעשייתיות, עבודה במעבדות חשמל מתקדמות ועוד.
 • אלקטרואופטיקה:

  המסלול לאלקטרואופטיקה ועיבוד תמונה מכשיר את הסטודנטים לעסוק בנושאים מרתקים כמו דיאגנוסטיקה והדמיה רפואית, תקשורת אופטית בסיבים, מצלמות דיגיטליות ועוד רשימה ארוכה של תחומים מתקדמים.
 • הנדסת תקשורת:

  תחום התקשורת הינו תחום שלא מפסיק לגדול, להשתנות ולהתפתח. בין היתר הוא עוסק בנושאים כגון: תקשורת אנלוגית וספרתית, תקשורת לוויינים, טכנולוגיה אופטית וטכנולוגית רדיו.
 • מיקרו וננוטכנולוגיות:

  ננוטכנולוגיה עוסקת בפתוח ובנייה של חומרים ומבנים עם דיוק מולקולרי ואטומי, בממדים זעירים ביותר (ננו: אלפית המיקרון) ומאפשרת פיתוח של חומרים ויישומים חדשים המרחיבים את גבולות האפשרי.
 • תחום מיקרו וננו אלקטרוניקה:

  תחום המשלב טכנולוגיות מיקרואלקטרוניקה, טכנולוגיה של שכבות דקות והתקנים המבוססים על ננו טכנולוגיה וננו פוטוניקה.
 

תואר שני בהנדסת חשמל – השקעה חכמה שלא מפסיקה להחזיר.