מבט כולל


המרכז לייעוץ והרשמה - אנו כאן לשירותך על-מנת ללוות ולייעץ בכל שאלה, תהייה והתלבטות בנוגע לעתידך האקדמי.

 

ההחלטה על לימודים אקדמיים בכלל, ועל מסלול לימודים בפרט, הינה החלטה משמעותית וחשובה שכן היא משפיעה על מסלול החיים, המקצועי והאישי, של הפרט. החלטה זו הינה מורכבת ולעיתים קרובות מלווה בתסכול, בהתלבטויות ובהרבה מאוד אי- וודאות.
 
על מנת לתמוך ולסייע למתעניינים, למועמדים ללימודים, ולבסוף לסטודנטים, בנינו ב- HIT מכון טכנולוגי חולון תפיסת שירות שמטרתה ללוות אותך מיצירת הקשר הראשוני עמנו ועד לסיום טקס הענקת התואר.
 
בבסיס תפיסה זו עומדת ההנחה כי ליווי צמוד של אנשי מקצוע, הלומדים להכיר אותך כבן אדם שלם, ובקיאים במקצועות הלימוד ובצרכי שוק התעסוקה המשתנים, יוכלו לסייע בצורה טובה יותר בהתאמת תחום הלימוד ובהסבר על האפשרויות העומדות בפניך.
 
חשוב לזכור כי למרות ש- HIT מכון טכנולוגי חולון מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני, המשלבים תיאוריה ויישום בתחומי הניהול, העיצוב והטכנולוגיה, הלימודים בו אינם מתאימים לכל אחד.
 
אנחנו פה כדי לעזור לך להחליט, ראשית, אם המכון הוא הבית האקדמי המתאים לך, לאחר מכן לסייע לך בהחלטה על מסלול הלימודים ובתהליך הקבלה ולבסוף ברישום ללימודים.
 
בערוץ זה של "יעוץ והרשמה" תוכל/י למצוא מידע על:
 
אנו מזמינים אותך לא להסתפק במידע הקיים באתר וליצור עמנו קשר במרכז לייעוץ והרשמה באמצעות הטלפון (חייג 6404*), הטופס בתחתית העמוד או בפניה בדוא"ל.