נשים ב-HIT

שוויון מגדרי אמיתי הלכה למעשה

המכון הטכנולוגי חולון רואה עצמו מחויב לשוויון מגדרי אמיתי, הלכה למעשה, מתוך הכרה בהון האנושי שלנו כנכס האמיתי והמשמעותי ביותר. מימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי של נשים כחלק מהסגל האקדמי, הסגל המנהלי וכסטודנטיות, הוא לא רק חובה מוסרית אלא צורך של ממש, שהשגתו תתרום תרומה משמעותית למכון ולקידום ההשכלה הגבוהה בארץ. קידום נשים הוגדר על ידי המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) כאחד היעדים החשובים ביותר והמכון הונחה לפעול להשגתו בתוך מכלול היעדים הנוספים.
תמצאו כאן עדכונים לגבי פעילויות, קולות קוראים, מלגות ועוד.
אתם מוזמנות וגם מוזמנים, לקרוא, לשתף, להעיר ולהאיר כדי שנוכל יחד למנף את המכון כמוסד אקדמי הפועל מתוך מצוינות ואחריות חברתית מלאה.
 

 

כתבות 

 

שיתוף פעולה בין HIT לבזק בתכנית מנהיגות ומנטורינג לסטודנטיות

 

קבוצת התקשורת הגדולה בישראל משתפת פעולה עם היחידה להוגנות מגדרית ב-HIT מכון טכנולוגי חולון בפרויקט לעידוד מנהיגות נשית.

 

קראו עוד...

 

 

 

 
"עושות עצמאות" הטובות לטכנולוגיה! תוכניות לעידוד לימודי מדעי המחשב אצל בנות
וובינר "עושות עצמאות", שנערך בחסות נשיא המדינה מר יצחק (בוז'י) הרצוג, התקיים לרגל יום העצמאות ה-75 של מדינת ישראל, בהשתתפות כ-400 חוקרות מתשע אוניברסיטאות ו-17 מכללות בארץ. 246 סטודנטיות בוגרות ו-40 מצטיינות, קיבלו את תעודת ההסמכה שלהם לתואר ראשון ושני בפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, בפקולטה להנדסה תעשייה וניהול. ובפקולטה למדעים (בית הספר למדעי המחשב ותואר ראשון במתמטיקה שימושית) והפגינו נוכחות מכובדת, אפילו לעומת הסטודנטים הגברים באותן המחלקות. על אף העובדה שמחשבים הם חלק בלתי נפרד מחיינו מספר הסטודנטיות במחלקות למדעי המחשב נותר קטן. אמנם יש כבר נשים שזוכות בפרסי נובל במקצועות שאוישו עד לא מזמן ע"י גברים בלבד, אולם למרות הגאווה הרבה מדובר בטיפה בים.

קראו עוד...

קראו עוד...

קראו עוד...

 
 
חדשות