נשים ב-HIT

שוויון מגדרי אמיתי הלכה למעשה

המכון הטכנולוגי חולון רואה עצמו מחויב לשוויון מגדרי אמיתי, הלכה למעשה, מתוך הכרה בהון האנושי שלנו כנכס האמיתי והמשמעותי ביותר. מימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי של נשים כחלק מהסגל האקדמי, הסגל המנהלי וכסטודנטיות, הוא לא רק חובה מוסרית אלא צורך של ממש, שהשגתו תתרום תרומה משמעותית למכון ולקידום ההשכלה הגבוהה בארץ. קידום נשים הוגדר על ידי המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) כאחד היעדים החשובים ביותר והמכון הונחה לפעול להשגתו בתוך מכלול היעדים הנוספים.
תמצאו כאן עדכונים לגבי פעילויות, קולות קוראים, מלגות ועוד.
אתם מוזמנות וגם מוזמנים, לקרוא, לשתף, להעיר ולהאיר כדי שנוכל יחד למנף את המכון כמוסד אקדמי הפועל מתוך מצוינות ואחריות חברתית מלאה.

 

כתבות 

 

יום שיא עמותת אליסקוד במכון טכנולוגי חולון

 

200 תלמידות בי"ס יסודי הלוקחות חלק בתוכנית המשותפת של היחידה להוגנות מגדרית במכון ועמותת אליס קוד עתודה טכנולוגית לבנות, התארחו בחופשת ל"ג בעומר ביום שיא שהתקיים במכון.

 

קראו עוד...

 

 

 
ערב הצגת פרויקטים חברתיים למען הקהילה של תכנית "הנבחרות" רשתות חברתיות לגיל השלישי "הבלתי מנוצחות"
הפרויקט החברתי מהווה את גולת הכותרת של תוכנית "הנבחרות". כהכנה אליו עברו הסטודנטיות קורס יזמות חברתית בהובלתו של ד"ר אבשלום אדרת. במהלך הקורס קיבלו הסטודנטיות כלים מעשיים ביזמות, ארגון וניהול פרויקטים חברתיים. הן פיתחו את היכולת שלהן לרתום מתנדבים לפרויקטים ולהתגבר על אתגרים במהלך מימוש הפרויקט. בפרויקט הסיום שלהן בתכנית הנבחרות בחרו הסטודנטיות, יובל נתיב מהפקולטה לטכנולוגיות למידה ואדר הבדלי מהפקולטה למדעים לתרום מהידע והכישורים שלהן ולהעביר 2 סדנאות בנושא הנגשת אינטרנט ורשתות חברתיות לגיל השלישי. פרוייקט "הבלתי מנוצחות" הוקדש לנשים שניצחו או נלחמות באומץ במחלת הסרטן. כחלק מתוכנית "הנבחרות", הסטודנטיות אילנה דדיק וקרן אורון מהפקולטה לעיצוב עברו קורס יזמות חברתית בהנחייתו של אבשלום אדרת, והן התבקשו ליצור וליזום פרויקט חברתי למען הקהילה.

קראו עוד...

קראו עוד...

קראו עוד...

 
 
חדשות