תואר ראשון B.Sc

 

המסלול ללימודי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה מקנה ללומדים בו את האפשרות לרכוש ידע טכנולוגי מתקדם ומיומנויות ניהול יישומיות - שילוב מבוקש ביותר שללא ספק ישים אתכם בדרך להצלחה מקצועית ומימוש עצמי באחד התחומים המגוונים והחמים ביותר בתעשיית ההיי-טק הישראלית.

 

 

לימודי ניהול טכנולוגיה - תוכנית הלימודים

התוכנית ללימודי ניהול טכנולוגיה לתואר ראשון ב-HIT מכון טכנולוגי חולון מיועדת להכשרת בוגרים לתפקידי ניהול בחברות וארגונים טכנולוגיים, בתעשייה ובמגוון החברות העוסקות בניהול פרויקטים. בנוסף לכך, המסלול ללימודי ניהול טכנולוגיה יכול להתאים גם למי שמתכוון לאייש משרות שיווק, ניהול משאבי אנוש, אבטחת איכות, תכנון ובקרה ועוד רשימה ארוכה של תפקידי מפתח בתעשיות עתירות ידע.
הלימודים נמשכים כ- 4 שנים.
 

בשנתיים הראשונות – בסיס רחב:

הסמסטרים הראשונים יתמקדו בהבנת התשתית ואופי העבודה המבוצעת על ידי מהנדסים ובעלי מקצועות טכנולוגים ומדעיים, דרך מקצועות כמו: כימיה, מכניקה, פיסיקה, מתמטיקה ואלקטרוניקה. במקביל למקצועות אלה נלמדים גם מקצועות המקנים לסטודנטים את הרקע הניהולי כמו: שיווק, כלכלה, התנהגות ארגונית וכו'.
 

השנתיים האחרונות – התמקדות:

במהלך שנתיים אלו תבחרו את תחום קורסי הבחירה שלכם והלימודים יתמקדו במקצועות הליבה בתחום. מקצועות הליבה כוללים לימודי ניהול פרויקטים, יישומי מערכות מידע, סחר בין לאומי, ניהול ותפעול. בשיאם של שנתיים אלו הוא פרויקט הגמר, בו תיישמו את הכישורים והיכולות אותם רכשתם במהלך הלימודים ותתנסו בהובלת פרויקט מעשי מתחילתו ועד סופו. 

 

תנאים למתן אישור להתחלת ביצוע פרוייקט הגמר:

סיום חובות הלימודים עד סוף שנה ג' ופטור מאנגלית. 

 

תחומי הבחירה שלך לקריירה:


*לבוגרי תחום קורסי הבחירה מוענקת תעודה ייעודית מטעם HIT מכון טכנולוגי חולון המעידה על תחום הבחירה של הבוגר, זאת בנוסף לתעודת התואר האחידה לכלל הבוגרים
 

 

 
תואר ראשון- ניהול טכנולוגיה
 

ניהול טכנולוגיה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון – גישה פרקטית שעובדת

 
המסלול ללימודי ניהול טכנולוגיה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון זכה למוניטין מרשים ביותר בקרב גופי תעשייה ואקדמיה. חלק גדול מהמוניטין נזקף לזכותם של בוגרי הפקולטה הרבים שעושים חיל בתחומם ומוכיחים יום יום שהגישה הפרקטית שלנו עובדת.

מסלול הלימודים בפקולטה כולל הרבה יותר מתיאוריה. חלק גדול מהלימודים עוסק ברכישת ניסיון מעשי, בניית יכולת ראייה מערכתית ועידוד חשיבה יצירתית המאפשרת להתמודד עם כל אתגר שיקרה בדרך. מאפיינים אלו, בשילוב עם הקניית הידע ההנדסי הם שמסייעים לבוגרי הפקולטה להצליח ולהוביל את הארגונים בהם הם משתלבים.
 

המסלול הגמיש

מעבר ללימודי התואר הרגילים מציע המכון גם אפשרות לבחור בין שני מסלולים גמישים יותר, הכוללים יום לימודים אחד ארוך- חמישי או שישי, בנוסף לשני חצאי ימים (בשעות אחה"צ).
מסלולים אלה מתאימים במיוחד למי שרוצה ללמוד ניהול טכנולוגיה במקביל לשרות הצבאי, למי שאינו יכול להרשות לעצמו לא לעבוד, או למי שמעוניין לשלב מעשית עבודה בתחום כבר במהלך הלימודים.

 

למה כדאי לכם ללכת על לימודי ניהול טכנולוגיה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון?

 
HIT מכון טכנולוגי חולון מתגאה ביכולתו להעניק לכל סטודנט וסטודנטית את מלוא התמיכה והתנאים הנדרשים בכדי לסיים את התואר בצורה הכי טובה שאפשר.
 
  • תוכנית לימודים הדרגתית - תוכנית הלימודים המורכבת משני חלקים עיקריים, בנוייה על מנת לאפשר לבוגרים לצאת לשוק העבודה עם מקצוע, ראיה רחבה וכישורים מגוונים.
  • תכנים עדכניים - כל התכנים להם נחשפים הסטודנטים במסגרת לימודי ניהול טכנולוגיה הם תכנים עדכניים ומתואמים עם המגמות החדשניות ביותר בתחום.
  • כיתות קטנות עם אווירה לימודית תומכת, מתחשבת ואוהדת.
  • העשרה - במסגרת הלימודים זוכים התלמידים להיחשף לשלל פעילויות העשרה שנועדו לתמוך במסלול הלימודים. פעילויות אלה כוללות ימי עיון, סדנאות, הרצאות אורח ועוד.
  • סגל אקדמי איכותי וקשוב - הפקולטה לניהול טכנולוגיה מורכבת מאנשי סגל מרצים זמין ונגיש המורכב מאנשי אקדמיה, מחקר וטכנולוגיה בעלי ניסיון בחברות וארגונים עתירי ידע. כולם כבר ליוו אין ספור סטודנטים אל ההצלחה וישמחו לעזור גם לכם לממש את הפוטנציאל שלכם.
  • צוות מנהלי מנוסה - הצוות שלנו מתמחה בהתאמת תוכנית הלימודים לצרכיו האישיים של כל סטודנט.

במקום 4 שנים מלאות בסימני שאלה לכו על בטוח ובחרו בתואר ראשון בניהול טכנולוגיה.