חדשות ואירועים

 

 

נמצאו 284 תוצאות דף 1 מתוך 29

ד"ר רועי יוזביץ', מרצה במחלקה למדעי המחשב, מסביר כי הדעה הרווחת היא שהמוח שלנו עובד אחרת כאשר אנחנו מנסים לפתור בעיה במתמטיקה וכאשר אנחנו הולכים לטיול בפארק או עושים מדיטציה.

החברות אמזון וגוגל נבחרו כמועמדות לזכייה לאספקת שירותי הענן לממשלה במסגרת החלק הראשון של "פרויקט נימבוס". 

חווית הביקור במוזיאון עולה מדרגה בעזרת אפליקציית ARt שפותחה על ידי ארבע סטודנטיות מהמחלקה למדעי המחשב: דסי מרבקוב, נעם בורגר ומריה ארסקי משנה ב' ולינה קוז, סטודנטית משנה ג', אשר פיתחו את הפרויקט במסגרת מערך הפרויקטים של HIT, בראשות מארק ישראל.

קורס "מניעת אלימות ברשת" הינו קורס המופעל במסגרת "קורסים משלבי עשייה" ב-HIT בהובלת דקאנט הסטודנטים ובהנחייתו של ד"ר אבשלום אדרת מהמחלקה ללימודים רב תחומיים.

כנס בינלאומי העוסק בנקודות המפגש בין התעשיה והאקדמיה בעולם של בינה מלאכותית ולמידת מכונה

יניב נאור ,שנה ג' מדעי המחשב – מצטיין נשיא | על הבחירה בתואר - הבחירה במדעי המחשב הייתה הכי טבעית לי כי מאז ומתמיד נמשכתי לעולם הטכנולוגי. אני מוצא ענין רב בעיסוק בתחום הזה שמתעדכן באופן יומיומי, וזה בא לידי ביטוי במקום עבודתי , חברת 'SAP' בה תחלתי לעבוד עוד במהלך הלימודים כמפתח תוכנה

מעבדתה של פרופ' אלה זאק ב-HIT היא היחידה בעולם שמפתחת ומייצרת שני סוגים רב-תכליתיים של ננו-גבישים איכותיים: ננו-צינוריות של WS2 ו- MoS2 הזוכות לביקוש רב בקרב חוקרים מסביב לעולם. 

משטח התקיפה עלול להתרחב כתוצאה מעבודה מרחוק, ופתיחת ממשקי VPN

ראיון עם ד"ר אילת בוטמן ראש המחלקה למדעי המחשב

ד"ר יהונתן שלר וגלעד גכט מהמחלקה למדעי המחשב ב-HIT פיתחו מערכת בינה מלאכותית שמסוגלת לקבוע ברמת דיוק גבוהה אם פוסט אקראי ברשתות החברתיות נכתב על ידי אדם השרוי בדיכאון.