מבט כולל

לימודי מדעים ב-HIT, מתווים את הדרך בפני כל סטודנט וסטודנטית השואפים להשתלב בתחום יוקרתי שמשאיר את כולנו פעורי פה ומתקדם בקצב שיא במעבדות ואקדמיות מסביב לעולם.
הייחודיות של לימודי המדעים ב-HIT נעוצה בדגש הניתן על השילוב שבין בסיס תיאורטי רחב וניסיון מעשי בפרקטיקה.

 

דקנית הפקולטה למדעים: פרופ' אלה זאק
ראש בית הספר למדעי המחשב: פרופ' איליה לוין
ראש בית הספר למדעי המתמטיקה: פרופ' אנטולי גולברג

הפקולטה ללימודי מדעים מציעה שני מסלולים לתואר ראשון:

  • תואר ראשון במדעי המחשב – מקצוע יוקרתי ומבוקש.
    במסגרת הלימודים יוקנה לסטודנטים הבסיס התיאורטי הנדרש להמשך לימודים גבוהים ועיסוק במחקר בד בבד עם הכלים וגוף הידע והנסיון הנדרש למילוי תפקידי מחקר ופיתוח, בתחום התכנה והאלגוריתמים, במפעלים ובחברות עתירות ידע וטכנולוגיות חדשות.
  • תואר ראשון במתמטיקה שימושית – חוד החנית של המחקר והפיתוח בתעשייה ובאקדמיה.
    במהלך הלימודים מתמחים הסטודנטים באלגוריתמיקה ופתרון בעיות ומוכשרים לתפקידי פיתוח בתעשיות הנמצאות בחזית המדע המתקדם וטכנולוגיות העלית. בוגרים בעלי הישגים גבוהים יוכלו גם להמשיך לתארים גבוהים יותר בארץ או בחו"ל.

לימודי מדעים – ההבטחה שלנו לכל סטודנט וסטודנטית

בוגרים של הפקולטה למדעים ידועים בתעשייה כאנשי מקצוע בעלי ידע רחב והבנה עמוקה של עולם המתמטיקה והפיסיקה. כל הבוגרים שלנו מסיימים עם "ארגז כלים" של ידע ומיומנויות המאפשרים להם להתמודד עם אתגרי הפיתוח והמחקר ולקדם ולייעל תהליכים שונים בארגון, אם בתעשייה ואם באקדמיה.

פעילויות הפקולטה ללימודי מדעים

עבורנו ב-HIT, אקדמיה אינה יכולה להתקיים בוואקום, על אחת כמה וכמה כשמדובר בלימודי מדעים מדויקים שמתכתבים עם המציאות הטכנולוגיות של ימינו. לפיכך תמצאו בפקולטה ללימודי מדעים עושר של אינפורמציה, מתודות מגוונות ופעילויות משלימות שנועדו לעודד אתכם הסטודנטים לפתח תפיסת עולם בין תחומית.

הפעילויות המרכזיות בפקולטה כוללות:

  • עבודה במסגרת מרכזי מחקר והוראה יישומיים, בעלי אוריינטציה תעשייתית.
  • פעילות ענפה של "שיח חוקרים" (קולוקוויום) מתמטי וסמינר לפיסיקה במסגרתם נהנים הסטודנטים מעשרות הרצאות, של מתמטיקאים ופיסיקאים מאוניברסיטאות ומרכזי מחקר מהארץ ומחו"ל.
  • פעילויות העשרה שונות וקורסי בחירה שנועדו לאפשר לסטודנט להציץ גם לעולמות אחרים ולפתח פרספקטיבה רחבה ורב תחומית.

הפקולטה למדעים - יוקרה מוכרת

הפקולטה ללימודי מדעים ב-HIT מקיימת מערכת קשרים מדעיים ענפה עם מוסדות אוניברסיטאיים ומחקריים בישראל ומחוצה לה. הסגל האקדמי שילווה אתכם כל הדרך אל התואר, מורכב מאנשי מקצוע איכותיים ומוערכים מאד בתחומם הזוכים למענקי מחקר יוקרתיים ביותר מקרנות מחקר שונות בארץ ובעולם.


ההערכה והיוקרה לה זוכה הפקולטה, רשת הקשרים הענפה והרמה האקדמית הגבוהה, סייעו לאין ספור בוגרים לתפוס את מקומם בעולם המדע. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מההצלחה.

כנסים מדעיים-אקדמיים