מבט כולל

 

הפקולטה לניהול טכנולוגיה הוקמה בשנת 1994 כמענה לצורך הולך וגדל, בארץ ובעולם, במנהלים איכותיים שייקחו את המושכות ויובילו את תעשיית ההיי-טק.
הפקולטה לניהול טכנולוגיה שואפת לספק את הסביבה והתנאים האופטימאליים להכשרת מנהלים שיוכלו להיענות לצרכים החדשים והמשתנים של תעשייה זו: מנהלים עם ראייה רחבה, כישורים חדשים וכלים מותאמים שיאפשרו להם להוביל את המשק קדימה.

 

 

ניהול טכנולוגיה – היתרון הישראלי

 

מדינת ישראל ידועה כבית גידול מוצלח ביותר לטכנולוגיות חדשניות ותעשיות עתירות ידע. חלק גדול מההצלחה הישראלית בתחומים הללו, שמור לשכבה ניהולית חדשה, שמביאה איתה צורת הסתכלות רחבה הרבה יותר מזו שהייתה מקובלת עד לשנים האחרונות. המנהלים החדשים מסוגלים לרתום את ההתפתחות הטכנולוגית לאינטרסים הארגוניים ולמצוא את דרך הזהב.

 

 

לימודי ניהול טכנולוגיה יקנו לכם את הידע הנדרש בכדי להצטרף למעגל ההצלחה ולעזור למפעלים, חברות ותאגידים למצות את הפוטנציאל הטכנולוגי והכלכלי שלהם.

 

בוגרי התואר בניהול טכנולוגיה מאיישים היום מגוון רחב של משרות בשלל תחומים מרתקים ומתמודדים, באופן יומיומי, עם אתגרי פיתוח, קידמה ויצירתיות.

התעשייה האווירית, SAP, Ericson, אמדוקס ומשרד הביטחון הם דוגמא לארגונים וחברות בהם ניתן למצוא בוגרים שלנו בתפקידי מפתח בתחומי:
  • ניהול פרויקטים
  • שיווק
  • ניהול משאבי אנוש
  • אבטחת איכות
  • מערכות מידע
  • תכנון ובקרה

 

בנוסף, בוגרי התואר הראשון ממשיכים את לימודיהם ומעמיקים בתחום במסגרת לימודי תואר שני שלאחריהם הם גם ממשיכים למחקר אקדמי או שבים לתעשייה עם ידע מעמיק ונרחב יותר.

 

 

לימודי ניהול טכנולוגיה - תוכניות הלימודים

 

במסגרת הלימודים בפקולטה תוכלו ליהנות מלימודי ניהול טכנולוגיה לתואר ראשון ולתואר שני (ללא תזה).

 

 
* פתיחת תחום קורסי בחירה מותנה במספר נרשמים מינימלי. 

 

 
  • תואר שני בניהול טכנולוגיה (.M.Sc)

    תואר המתמקד בהעשרת הידע של בוגרי התואר הראשון והתמקצעות בתחומי הניהול והטכנולוגיה. תוכנית זו מתאימה במיוחד לבוגרי ניהול טכנולוגיה, הנדסה, מדעים וכלכלה המעוניינים להרחיב ולהעמיק את הבנתם בתחומי הניהול והטכנולוגיה. במסגרת הלימודים יוכלו הסטודנטים לבחור במסלול התמחות בניהול טכנולוגיות מידע, או לבחור את כל קורסי הבחירה מתחום הנדסת מערכות או אבטחת איכות ואמינות. כמו כן, קיימת אפשרות לבחור בתחום בחירה רב תחומי בניהול טכנולוגיה.
 

כיום לומדים בפקולטה כ-600 סטודנטים הזוכים ליחס מקצועי וליווי צמוד מצד המנהלה וסגל ההוראה המונה כ-20 אנשי אקדמיה, מהמובילים בתחומם.
 

תואר בניהול טכנולוגיה זה הרבה יותר מתואר, זו החלטה להוביל.