שיחות קמפוס

נמצאו 17 תוצאות דף 1 מתוך 2
אומר פרופ' אהרן פלד, מומחה בין-לאומי באופטו-אלקטרוניקה, דקאן הפקולטה היוצא וחבר סגל הפקולטה. "אנחנו שואפים למצוינות בכל התחומים: רמת המחקר, מיגוון הקורסים, איכות ההוראה ואיכות הבוגרים"
אומר יצחק בעל-צדקה, ראש מינהל הפקולטה להנדסה, והאחראי למעבדות בתחום זה ב-.H.I.T המכון הטכנולוגי חולון. "לאחרונה הוקמו מעבדות אלקטרו-אופטיקה לתואר שני וביו-אלקטרוניקה לתואר ראשון, והן צוידו בציוד החדיש ביותר. המוטו שלנו הוא לשכלל את המעבדות כל הזמן"
אומר פרופ' מוטי חרדים, מהמסלול להנדסת תקשורת ב- .H.I.T המכון הטכנולוגי חולון, שהוא בין מייסדיה. "כיום, הנדסת התקשורת מתפתחת במהירות רבה ונוגעת בכל תחומי חיינו"
אומר פרופ' אריה שנקמן, ראש התחום היוצא של אנרגיה ומערכות הספק, ב-.H.I.T מכון טכנולוגי חולון. "הבוגר האידיאלי בעיניי הוא בעל ידע תיאורטי במירב התחומים הנלמדים, וגם בעל סקרנות לפתור בעיות אמיתיות בתעשייה"
זהו חזונו האישי של פרופ' גדי גולן, דקאן הפקולטה להנדסה ב-.H.I.T המכון הטכנולוגי חולון, על מיתוגה העתידי של הפקולטה להנדסה.
מריאן פוליפודי, בוגר H.I.T. המכון הטכנולוגי החולון ("יש לי שלושה תארים ראשונים מהמכון") הוא בעל חברה לתכנון, לייעוץ ולבדיקת מעליות. נוסף על כך הוא אב גאה לשני סטודנטים במכון ("חשוב לשמור על מסורת"), ואם תשאלו אותו על ימי לימודיו, הוא יספר כיצד יצא למאבק שיאפשר לבוגרי המכון להירשם בפנקס המהנדסים
אלכס ברמן הוא מהנדס בכיר בחברת "אלישרא", בוגר המחזור הראשון של ההתמחות בהנדסת תקשורת ב-H.I.T המכון הטכנולוגי חולון, ובקרוב גם טייס חובב. מתקופת לימודיו במכון הוא נושא עימו רק זיכרונות טובים, "נהניתי אפילו מהוויכוחים עם המרצים", הוא אומר
ורד מרום, מנהלת תיכון "רביבים" בראשון-לציון ובוגרת בהצטיינות של H.I.T המכון הטכנולוגי חולון, מספרת על עבודתה החינוכית עם בני הנוער: "הם מגיעים לבית הספר עם פחות ידע מבעבר. אני מאמינה שאהבה אמיתית, עידוד, תמיכה, אמונה ביכולת והעצמה הם השילוב הנכון להצעיד אותם קדימה"
יובל קוט, שמסיים בקרוב את לימודי הנדסת החשמל, בחר ב-H.I.T מכון טכנולוגי חולון בגלל רמת הלימודים הגבוהה ולא התאכזב. בדרך לתואר הוא שמח לגלות מרצים שמה שעומד לנגד עיניהם הוא להכשיר מהנדסים טובים ולהכין את הסטודנטים ככל האפשר ליציאתם לתעשייה
"בתעשייה יש הערכה גוברת ללימודים במכון", כך אומר עמית שרון, המסיים השנה את לימודיו בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ב-H.I.T מכון טכנולוגי חולון. שרון עצמו כבר עובד במשרת סטודנט מהנדס בחברת מרוול, אותה השיג בעזרת היחידה להכוון תעסוקתי במכון