עולם הבריאות הדיגיטלית

נמצאו 59 תוצאות דף 1 מתוך 6

8 הסטודנטיות והסטודנטים של המחזור הראשון, אי פעם, בתכנית החדשנית מבית HIT בטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה (.B.Sc)

תכנית הכשרה ראשונה ויחידה מסוגה בארץ ואף בעולם החלה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון. 

ד"ר הדס לוי נבחרה לקחת חלק בתוכנית הלאומית היוקרתית, שמטרתה יצירת רשת של מנהיגות ומנהיגים הפועלים יחדיו לקידום איכות החיים של האוכלוסייה המזדקנת בישראל, בעידן של 100 שנות חיים.

משלחת C2SHIP, הפועלת כמאגד של אוניברסיטאות, תעשיה וארגוני בריאות בארה"ב, קיימה היום סיור מקצועי במחלקה לטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה של HIT מכון טכנולוגי חולון.

לומדות מחשב להכנת הילד לקראת קבלת זריקה, כלים לניטור של רעד ראשוני ומערכות חכמות להתאמה אישית של הטיפול הם רק חלק מהמיזמים שהוצגו בכנס חווית האדם ב-HIT מכון טכנולוגי חולון.

הנהלת 'מעייני הישועה' התארחה במחלקה לטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה ב- HIT כביקור גומלין, זאת בהמשך לשיתוף פעולה, אשר יצא לדרך בין שני הארגונים, סביב זכיה בקול קורא של משרד הבריאות והרשות לחדשנות לפיתוח תשתיות המידע של בית החולים.

צמרת מערכת הבריאות ההולנדית הגיעה לביקור מיוחד ב- HIT. המשלחת ההולנדית כללה מנהלי בתי חולים, בכירים במערכת הבריאות ההולנדית וחברות טכנולוגיות רפואיות.

בכירים במערכות הבריאות של לוקסמבורג קיימו סיור לימודי ב-HIT, התפעלו מהתכנית האקדמית פורצת הדרך של 'המחלקה לטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה' ושיתופי הפעולה המתקדמים שלה עם מערכת הבריאות הישראלית.

היכולת לשלב בין עולמות התוכן הרפואיים והטכנולוגיים: AI, BI, Data Science, Big Data ועוד מחד, אל מול הרפואה הדחופה, הפנימית, הכירורגיה, הדימות ועוד מאידך, מאפשרים שיח בין קלינאים לטכנולוגים ויצירת זן חדש של טכנולוגים רפואיים ואפילו רופאים בעלי ד.נ.א טכנולוגי דיגיטלי, לטובת מחקר ופיתוח של טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה, לצרכי אבחון מוקדם, טיפול ומעקב.

תכנית חדשה שנבנתה במסגרת רשת 8400 בשיתוף HIT תפגיש מהנדסים, אנשי מוצר, דאטה ומפתחים עם מושגי יסוד בעולמות קליניים ותחשוף אותם לצרכי השטח בבתי החולים וברפואה בקהילה. ההכרזה על התוכנית התקיימה ב-HIT.