תפעול ולוגיסטיקה

 

תחום קורסי בחירה בתואר ראשון

 

לימודי לוגיסטיקה מחברים את הסטודנטים לקריירה רווחית ודינאמית בשלל ארגונים ועסקים ששואפים לנהל את עצמם בצורה אופטימאלית. ניהול תפעול ולוגיסטיקה על בסיס ידע, כישורים ומודלים אפקטיביים מסייע לארגון לחסוך במשאבים, לפתור בעיות באופן מיידי וליצור תהליך התייעלות מתמיד- תהליך המאפשר לו למצות את המקסימום מבחינת תפוקה ומשאבים.

ללמוד ניהול תפעול ולוגיסטיקה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון זה ללמוד עם אנשים איכותיים, סגל אקדמי מנוסה וזמין, צוות מנהלה מקצועי ותנאים אידיאליים. כל מה שצריך בכדי להבטיח את ההצלחה שלכם.
 

הכוח של ניהול תפעול ולוגיסטיקה

 
כפי שניתן לראות מעל דפי ההיסטוריה, מהלך מורכב נופל וקם על איכותו של מערך התפעול והלוגיסטיקה שמלווה אותו. על אחת כמה וכמה כשמדובר בזירה העסקית המודרנית, שמתאפיינת במורכבות גבוהה ודינאמיות ודורשת תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים באותה רמה של חשיבות. זו הסיבה לכך שחברות וארגונים רבים מדווחים על הפנייה של כשליש (30%) מכלל ההוצאות לעניין זה. חלק לא מבוטל מהאחוזים הללו מושקעים בכוח אדם איכותי שמסוגל לבנות ולהוביל מערך ניהול תפעול ולוגיסטיקה העונה על צרכי הארגון בהתאם למטרות ולמגבלות נתונות.
 

לימודי לוגיסטיקה – מהפרטים הקטנים ועד לתמונה הגדולה

 
במהלך לימודי לוגיסטיקה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון יוכלו הסטודנטים לגעת בשלל נושאים ותחומים באופן תיאורטי ומעשי, להלן כמה מהמרכזיים שבהם:
  • תחום התובלה - הובלת חומרי גלם, הסעת עובדים, העברת סחורות והפצת מוצרים.
  • תחום ההספקה – רכישת מוצרי הספקה ויצירת מערך ניהול מחסנים ומלאי.
  • תחום תיקונים ואחזקה - שיפוצים, אחזקה שוטפת, תכנון טיפולים ושירות ללקוח.
  • תחום תשתיות - תשתיות מבנים, מחסנים, כבישים ומעברים.
 
 
כל אחת מנקודות המבט הללו, מספקות תמונת ניתוח שונה. יחד הן יוצרות מערך שלם ומקצועי של תפעול ולוגיסטיקה, היכול לשרת כל גוף עסקי באשר הוא.
 
ניהול תפעול ולוגיסטיקה
 

לימודי ניהול תפעול ולוגיסטיקה- פרויקט גמר עם הפנים לתעשייה

 
לקראת סיום לימודיהם נדרשים הסטודנטים להכין פרויקט גמר. הפרויקט יתמקד בבעיה ניהולית או מחקרית והוא נועד לאפשר לבוגרי המסלול להמחיש את יכולתם להתמודד עם אתגרי הביצוע בסביבה המדמה ארגון טכנולוגי. כל פרויקט מתנהל בצוותים של שלושה סטודנטים וזאת על מנת לפתח גם מיומנויות עבודת צוות.
פרויקט הגמר הוא כלי לימודי חשוב ביותר אותו תוכלו לקחת איתכם הלאה אל החיים המקצועיים ולקצור את פרותיו גם לאחר סיום התואר.
 

* פתיחת תחום קורסי בחירה מותנה במספר נרשמים מינימלי