תואר שני M.Sc (ללא תיזה)

 

 

התוכנית הייחודית של HIT ללימודי תואר שני בניהול טכנולוגיה נועדה להכשיר ממומחים בתחום. מדובר בתכנית דינאמית שמותאמת לצרכיה הייחודיים של תעשיית ההיי-טק.
לימודי ניהול טכנולוגיה ב-HIT מהווים מענה איכותי לדרישותיה של הספרה העסקית בעידן של התפתחות מואצת, הן של הידע הטכנולוגי והן של המתודולוגיות הניהוליות.
 

למי מיועד המסלול ללימודי תואר שני בניהול טכנולוגיה?

 
לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר שני מבוססים על הרקע, היכולות האנליטיות והניסיון המעשי שרכשו המועמדים בלימודים קודמים ובמקום עבודתם. התכנית נועדה לאלו הרואים את עתידם בניהול טכנולוגי בכיר או כאנשי מחקר ואקדמיה, בוגרי תואר ראשון בניהול טכנולוגיה, הנדסת תעשייה וניהול ולבוגרי תואר ראשון בתחומי הנדסה אחרים, כלכלה ומדעים (בכפוף לביצוע השלמות).
 

פרטי תוכנית הלימודים

 
לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר שני ללא תזה מתפרסים על פני חמישה או שישה סמסטרים (כולל סמסטר קיץ) במהלכם צוברים הסטודנטים 39 נקודות זכות.
 

תוכנית הלימודים לתואר שני בניהול טכנולוגיה מתמקדים ב- 4 מוקדי לימוד:

  • מתודולוגיות ניהול מתקדמות
  • ניהול פיננסי של מערכות טכנולוגיות
  • מאפייני הניהול של מערכות טכנולוגיות חדשניות
  • התנסות מעשית בניהול
 
בתום הלימודים מגישים הסטודנטים עבודת גמר, המבוססת על הכלים שרכשו במהלך התואר.
 
במסגרת תוכנית הלימודים לתואר שני .M.Sc בניהול טכנולוגיה, קיימות ארבע אפשרויות:
 

לימודי ניהול טכנולוגיה לתואר שני – תואר בקצב שלך

התוכנית הותאמה לסטודנטים המועסקים במשרה מלאה ולכן הלימודים מתקיימים בשעות הערב ובימי שישי.

בצורה כזאת מתאפשר לסטודנטים להמשיך ולפתח קרירה ובו זמנית לרכוש את המיומנויות הדרושות בכדי ליעל את הארגון בו הם עובדים, להעלות את ערכם בשוק העבודה ואפילו לצאת לקריירה חדשה וממוקדת יותר.
 
 

לימודי תואר שני בניהול טכנולוגיה - תואר שלוקח אותך הלאה

 
בניגוד למסלולים דומים, תואר שני בניהול טכנולוגיה הינו תואר מדעי-ניהולי, יישומי, המתמקד ברכיבים כמותיים ואיכותיים, הנדרשים ממנהלי טכנולוגיה בכירים בזמן אמת.
 
התכנית שמה דגש על האפליקציות הממשיות, האתגרים הקיימים ואופן ההתנהלות המצופה מאנשי המקצוע שפועלים בשטח, בין אם מדובר בשטח המקצועי או המחקרי. כל זאת במטרה לייצר בסופו של תהליך בוגרים מוכנים לפעולה שיוכלו לקחת כל מצב נתון ולקדם אותו הלאה ללא שום "תקופת הסתגלות" לשטח או כל עיכוב אחר. יתרון זה הוא חלק גדול ממה שהפך את המסלול לשם דבר בתעשייה ובאקדמיה.
 
 
*לבוגרי תחום הבחירה מוענקת תעודה ייעודית מטעם HIT המעידה על תחום הבחירה של המוסמך, זאת בנוסף לתעודת התואר האחידה לכלל המוסמכים.