חדשות ואירועים

שת"פ בין חברת טלדור ו HIT

 
קבוצת מערכות בחברת טלדור תלווה סטודנטים של המכון הטכנולוגי בחולון, HIT, בפרויקטי גמר בתחומי פיתוח מובילים בשוק ה-IT. סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור, נתן פרידחי: "אנחנו גאים לקחת חלק בהכשרת דור העתיד של המהנדסים ואנשי הפיתוח"
 
חברות ההייטק לא מחכות לייבוא עובדים מחו"ל ומשתלבות בתוך מסגרות הלימודים האקדמיים על מנת להכשיר את דור עובדי ההייטק הישראלים של המחר.
 
החל מראשית שנת הלימודים תשע"ו, החלו סטודנטים במכון הטכנולוגי חולון, HIT, במחלקות למתמטיקה יישומית ומדעי המחשב שבפקולטה למדעים, לקבל ליווי מקצועי של מומחים מחברת טלדור, העוסקים בתחומי פיתוח מובילים כיום בשוק ה-IT.
 
סטודנטים הלומדים את תחומי הפיתוח בעולמות האלגוריתמיקה ופיתוח מערכות GIS מלווים ע"י מנטורים מקצועיים מחברת טלדור, העוסקים בטכנולוגיות מתקדמות בשגרת יומם. המומחים של טלדור מלווים את הסטודנטים במהלך פיתוח פרויקטי הגמר שלהם באמצעות מפגשים פרונטליים ובליווי שוטף במהלך כל הפרויקט.
 
מטרת הליווי המקצועי נועדה להעניק ללימודים האקדמיים פן מקצועי ומעשי מהעולם העסקי "האמיתי" ובכך לתת לסטודנטים כלים לפיתוח הקריירה העתידית שלהם. סטודנטים מצטיינים אף יזכו לסיוע במציאת עבודה לאחר הלימודים בחברת טלדור עצמה או בקרב לקוחותיה. עד כה גוייסו לטלדור כ-20 בוגרים של HIT, למגוון רחב של תפקידים.
 
מוביל המהלך, נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור אומר כי "אנחנו גאים לקחת חלק בהכשרת דור העתיד של המהנדסים ואנשי הפיתוח, ובטוחים כי נסייע לסטודנטים להתנסות ולהתמודד עם האתגרים הקיימים בעולם העסקי בהיבט המעשי אשר עמו הם עתידים להיפגש מיד לאחר הלימודים".
 
ד"ר רפאל ברכּאן, ראש רשות המו"פ וקשרי החוץ ב- HIT, מכון טכנולוגי חולון מוסיף כי "שיתוף פעולה זה עם חברת טלדור הוא נדבך נוסף בשיתופי הפעולה הענפים הקיימים והמתרחבים של HIT עם התעשייה לטובת הסטודנטים והתעשייה כאחד. HIT רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם קבוצת המערכות של טלדור לאור תחומי הפיתוח המובילים בהם עוסקת הקבוצה והיקף פעילותה בארץ.
 

הכתבה התפרסמה במקור באתר:

‪http://itportal.co.il/