חדשות ואירועים

גיא ברדניקוב - בוגר במתמטיקה שימושית ומצטיין דיקן

 
לאיזה תואר למדת? ומדוע בחרת בו?
אני בוגר מתמטיקה שימושית והסיבה שבחרתי את התואר הזה כי נורא התעניינתי בתחום האלגו טריידינג - בניית רובוטים אוטומטיים למסחר בשוק ההון והבנתי שזה מצריך ידע מתמטי ותיכנותי, ושתואר בכלכלה זה לא הכיוון.
 
מה אתה לוקח איתך מ-HIT?
ב-HIT קיבלתי את כל התמיכה והעזרה להתמודד מול כל האתגרים שניצבו מולי במהלך התואר, תמיד יש למי לפנות, תמיד יש מי שיענה על שאלות לא ברורות, HIT זה מקום שהרגשתי בו כמו בבית, בין אם זה בסביבת סטודנטים לבין אם זה בסביבת הסגל.
 
 
טיפ שלך לסטודנט מתחיל
הייתי ממליץ לסטודנטים שמתחילים לא לפחד מקושי הלימודים בהתחלה, רמת הקושי במתמטיקה שימושית זהה לרמת הקושי במדעי המחשב, לעיתים סטודנטים נוטים לחשוב שבמגמות אחרות רמת הקושי היא שונה. ההתחלה קשה ואחר כך זה כבר זורם חלק.
 
איך יעזור לך התואר בשוק העבודה? והשאלה הכי גדולה האם אפשר למצא עבודה עם תואר במתמטיקה שימושית?
ואני כאן כדי לספר לכם שכן! סטודנטים שישקיעו את כל המאמצים בלימודים, יהיו רציניים, ויפנימו את החומר התאורטי והמעשי לתוכם ימצאו עבודה ללא ספק.
 
מאמצע שנה ג' של הלימודים התחלתי לעבוד במשרה שתמיד חלמתי עליה, בתפקיד מפתח אלגוריתמים בתחום האלגו טריידינג, עבודה הנעשית באמצעות אלגוריתמים מתוחכמים של Optimization methods, Machine Learning, Data Mining בשילוב עם תיכנות בשפת C#.NET