חדשות ואירועים

מאור איסחקוב, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה | מצטיין נשיא      

 


לאיזה תואר למדת? ומדוע בחרת בו?
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, כרגע סטודנט בשנה רביעית. את התואר התחלתי בגיל 18 במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל, מגיל צעיר מאוד שאפתי לשרת בצה"ל בתפקיד משמעותי ומאתגר והנדסת חשמל היא ללא ספק אחת מהדרכים שלי להגשים את החלום. 
בנוסף, עולם התקשורת ועיבוד האותות מתפתח מאוד בשנים האחרונות, וזה נושא שמאוד מעניין אותי באופן אישי ולכן בחרתי להתמקצע ולהרחיב את הידע שלי בנושאים אלו.

 

איך את/ה מתאר/ת את חווית הלימודים
חווית הלימודים הייתה מלאה בעליות וירידות, כמו בכל דבר בחיים תמיד יש קשיים ורגעי משבר, העבודות, שיעורי הבית ועומס המבחנים הם רק חלקים קטנים מהמשברים הצפויים לסטודנט, אך המטרה היא להתעלות מעל הקשיים ולנסות להגיע להישגים גבוהים ככל שניתן.
באופן כללי, חווית הלימודים ב HIT הייתה מאוד מהנה וניסיתי תמיד לקחת את כל המצבים בחיוב ולנסות ליהנות מהדרך ומהתהליך.

 

מה לקחת/ תיקח איתך  מ- HIT
הידע והכלים ההנדסיים שלקחתי מ HIT ילוו אותי בכל החיים ולכל מקום שאליו אגיע, רמת הלימודים הגבוהה בHIT העניקה לי ערך מוסף וכיוונה את הסטודנטים לפתרון בעיות הנדסיות אשר מהנדסים רבים מתמודדים איתן בימים אלה בתעשייה.
בנוסף אציין כי היחס והאכפתיות של המרצים, אנשי הסגל האקדמי, המזכירות וההנהלה היו מדהימים, רמת האנושיות שבה נתקלתי הייתה נפלאה ולא מובנית מאליו.

 

טיפ שלך לסטודנט מתחיל
ראשית, התחברו לאנשים הנכונים, חברים בזמן הלימודים הם הדבר החשוב ביותר, נסו להתחבר לאנשים עם שאיפות דומות לשאיפותיכם, כך תוכלו להציב יחד מטרות ולנסות להגיע אליהן בדרכים שונות ומגוונות.
בנוסף, נסו לחקור נושאים מעבר למה שלומדים במסגרת ההרצאות הפרונטליות, ישנם חומרים רבים באינטרנט וסרטונים ביוטיוב של מרצים רבים בארץ ובחו"ל, מכל אדם שלומדים ממנו ניתן לקחת ערך מוסף.

 

המכון חוגג יובל 50, מה את/ה מאחל/ת לו ל-50 השנים הבאות
אני מאחל למכון עוד שנים רבות של צמיחה, שגשוג והצלחה. מHIT יצאו אינספור מהנדסים לתעשייה שהובילו להישגים משמעותיים בתחום הנדסת החשמל ובתחומים רבים אחרים, ואני סבור ובטוח שבשנים הבאות נשמע על עוד הישגים רבים והצלחות שעליהם יהיה חתום המכון.