אורית בהרל רום
אורית בהרל רום
#בוגרת
מעצבת מוצר ומרקטינג בחברת Apiiro
"יש משהו מאוד משמעותי בארבע שנים בהן אנחנו נדרשים להמציא את עצמנו בכל פעם מחדש, לעמוד לביקורת של עמיתים ולדעת לסנן את רעשי הרקע. זו הכנה מעולה לשוק העבודה. אני יודעת היום שבלימודים קיבלתי עלים שלא מקבלים באף מקום".
מתן רוגינסקי
מתן רוגינסקי
#בוגר
מייסד ומנכ"ל Novia 101, מדעי המחשב
התחלתי את הלימודים כסרן בצבא והמסלול הגמיש איפשר לי להמשיך ולעבוד ביחידה שלי במשרה מלאה, ולסיים את התואר בשלוש שנים יחד עם כל המחזור. זה אחד היתרונות הבולטים על פני מוסדות לימוד אחרים.
סאמי (סאם) חזק
סאמי (סאם) חזק
#בוגר
תואר שני בהנדסה
מנהל מוצר AI חדשנות בכיר בחברת Nanit
"בחרתי בתואר השני ב HIT- בגלל החיבור של אנשי הסגל והדקן בראשם לתעשייה. הם מעורבים בתעשייה ומבינים מה נדרש בחוץ ומאשרים ללמוד דברים ששייכים לצורך האמיתי של השוק. וגם בגלל המסלול הגמיש שאיפשר לי ללמוד לתואר השני תוך כדי עבודה במשרה מלאה"

שרון ליטבק
שרון ליטבק
#בוגרת
תואר שני בטכנולוגיות למידה
אחראית למידה והדרכה ב"הראל ביטוח"
"בחרתי בתואר השני בHIT כי הוא מתמקד בלמידה ארגונית ובעולם העסקי. התואר מאוד עזר לי לדבר את השפה הארגונית שלא הייתה לי קודם. כשהתחלתי לעבוד בהראל זה לא היה לי זר, למרות שבאתי מתחום החינוך וזאת תודות ללימודי התואר".
גל ארז
גל ארז
#בוגר
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
"המסלול הגמיש במכון, מאפשר שליטה מלאה על מערכת השעות, ובכך מאפשר עבודה ואכן עבדתי כבר מתחילת הלימודים. העבודה במקביל סיפקה את הכלים המעשיים שלא משיגים בד"כ באקדמיה.
נטע כהן
נטע כהן
#בוגרת
בוגרת עיצוב תעשייתי
הלמידה במחלקה לעיצוב תעשייתי היא הכנה לקראת ״השלב של אחרי״ התואר בצורה אמיתית ומדויקת. אני מרגישה שקיבלתי כלים ויצרתי קשרים שמאפשרים לי לגשת הלאה בצורה הרבה יותר ברורה.
נטלי פרל, בוגרת תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
נטלי פרל, בוגרת תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
#בוגרת
מהנדסת חשמל ואינטגרציה, מרכזת מו"פ במינהל החשמל בתעשיות הביטחוניות
הלימודים מקדמים אותי. המרצים בפקולטה מקצועיים ובעלי רמות ידע נרחבות. אני שואבת מכל אחד כל מה שאני יכולה. העובדה שהם משולבים בתעשייה ובאים ממנה מאפשרת להם להעביר המון ממה שקורה בשטח וזה יתרון גדול.
אלכסנדר קנייפל, הנדסת תעשייה וניהול
אלכסנדר קנייפל, הנדסת תעשייה וניהול
#בוגר
מנהל מוצר בחברת Omnisys
"החומר הלימודי מכוון לעולם התוכנה והדאטה ולצורכי השוק.
התרשמתי מהרמה המקצועית הגבוהה של המרצים ומהאכפתיות שלהם שנצליח, השתדלו תמיד לבוא לקראת הסטודנטים מבלי לפגוע באיכות ההוראה וברמה האקדמית הגבוהה. התואר סיפק לי את התמונה הרחבה על התחום וכמו כן נחשפתי במהלך הלימודים לפרקטיקות שאני משתמש בהן בעבודה היומיומית שלי."
עורסאן סבאח, טכנולוגיות דיגטליות ברפואה
עורסאן סבאח, טכנולוגיות דיגטליות ברפואה
#בוגר
רוקח
"שילוב של טכנולוגיה ורופואה תמיד משך אותי. ישנם תהליכים בעולם הרפואה ובעולם הרוקחות שהשימוש בטכנולוגיה יאפשר להם לתת מענה לסוגיות שהיום יש קושי לפתור"
מיטל כהן, עיצוב פנים
מיטל כהן, עיצוב פנים
#בוגרת
בעלת סטודיו במילאנו ומרצה במכון
"בלימודים לתואר ראשון במכון קיבלתי כלים שאי אפשר ללמוד בשום מסגרת אחרת. למרות העובדה שתמיד יש פער בין הלימודים לפרקטיקה, הרי שהכלים הללו עוזרים לי עד היום בעבודתי וכשאני מלמדת. צורת החשיבה שבה למדנו בתואר הראשון מאוד משמעותית עד היום".