הבוגרים שלנו

נמצאו 47 תוצאות דף 1 מתוך 5

כתבה באתר https://www.prtfl.co.il | המיצג הוא אסופה של מחשבות על משמעות החיים, מלפפונים חמוצים ועל המתח בין המשמעות הרבה שאנו מייחסים לקיום שלנו לבין הקיום חסר החשיבות של החמוצים.

צחי אלון, מהנדס חומרה מוביל, Google, סן פרנסיסקו, בוגר הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

ריחות תבשילים וזכרונות ילדות מנצרת, יצרו פרויקט שכולו געגוע. כילדה, השוק העירוני תפס מקום מרכז בחייה של רשא, שזכתה במקום השני בתחרות הבינלאומית INSPIRELI AWARDS – archicad על הפרויקט "זקריית אל נאסרה" – מרכז קהילתי תרבותי בשוק העירוני בעיר ילדותה, נצרת.

בוב אוראל  בוגר המכון, מרצה ומנחה פרויקטי גמר במחלקת לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב אומר כי הגשת פרויקט הגמר ממקסמת למעשה את כל תקופת הלימודים ומאופיינת בכך שהסטודנט נדרש להכין משהו שהוא כולו שלו, החל משלב הקונספט, המחקר על הנושא, כתיבת ואצירת התוכן, לקיחת החלטות עיצוביות וההפקה כולה.

"בזכות הלימודים הישומיים במכון היה לי יתרון במציאת עבודה"
 

מזה שנה וחצי מתגורר דמיטרי פטשוב ביפן ועומד לסיים את הדוקטורט שלו בנושא חקר פעילות קוגניטיבית ומוטרית במוח.

נטלי פוזננסקי, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי, זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית INTERNATIONAL HANDITEC COMPETITION לשנת 2020\2021 בצרפת.

משבר הקורונה אילץ את המכון הטכנולוגי, כמו גם את כל המוסדות האקדמיים בארץ ובחו"ל, לעבור ללימוד מרחוק. אם עד כה הייתה ההוראה הדיגיטלית אופציה משנית להוראה הפרונטלית, הרי שעכשיו עברה ההוראה הדיגיטלית לקדמת הבמה.

רותם ישראל-פישלזון החלה את דרכה האקדמית כסטודנטית במכון, כיום היא ממשיכה כמרצה אהובה. משבר הקורנה שם, לדבריה, את טכנולוגיות למידה בקדמת הבמה.