הבוגרים שלנו

נמצאו 42 תוצאות דף 1 מתוך 5

בוב אוראל  בוגר המכון, מרצה ומנחה פרויקטי גמר במחלקת לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב אומר כי הגשת פרויקט הגמר ממקסמת למעשה את כל תקופת הלימודים ומאופיינת בכך שהסטודנט נדרש להכין משהו שהוא כולו שלו, החל משלב הקונספט, המחקר על הנושא, כתיבת ואצירת התוכן, לקיחת החלטות עיצוביות וההפקה כולה.

"בזכות הלימודים הישומיים במכון היה לי יתרון במציאת עבודה"
 

מזה שנה וחצי מתגורר דמיטרי פטשוב ביפן ועומד לסיים את הדוקטורט שלו בנושא חקר פעילות קוגניטיבית ומוטרית במוח.

נטלי פוזננסקי, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי, זכתה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית INTERNATIONAL HANDITEC COMPETITION לשנת 2020\2021 בצרפת.

רותם ישראל-פישלזון החלה את דרכה האקדמית כסטודנטית במכון, כיום היא ממשיכה כמרצה אהובה. משבר הקורנה שם, לדבריה, את טכנולוגיות למידה בקדמת הבמה.

"מעבר למבט־על בכל הקשור לעיצוב ולדאוג למעצבים, זה בעיקר לראות איך מכניסים שפה ותרבות של עיצוב לחברה, שבמהותה היא טכנולוגית". שני ברוסילובסקי, מנהלת העיצוב בחברת "דיאגנוסטיקס רובוטיקס", סיימה את לימודיה במחלקה לתקשורת חזותית ב-HIT בשנת 2013.

ערן זרחי לא דמיין את זה בחלומותיו הוורודים ביותר: עציץ לגידול הידרופוני של צמחי בית, שאותו עיצב במסגרת פרויקט הגמר שלו הצליח  הצליח לגייס ב'קיקסטארטר", פלטפורמת מימון ההמונים באינטרנט, כשישה וחצי מיליון דולר!
 

דנית קליש-פייר, מנהלת מוצר בחברת סולוטו Product Manager in Soluto, בוגרת תואר ראשון בניהול טכנולוגיה

אלכס קרסנוב, מנהל פרויקטים בתחום אבטחת נתונים בחברת Energy Team, בוגר תואר ראשון ושני בתחום ניהול טכנולוגיה

רותם בר חלפון, Professional Services Data Specialist בחברת Trax Retail, בוגרת תואר ראשון בניהול טכנולוגיה וסטודנטית בתואר השני בניהול טכנולוגיה