חדשות ואירועים

ספיר הראל, PMO בבנק לאומי בלוד על הבחירה בתואר שני בניהול טכנולוגיה


כבר לקראת סיום התואר הראשון, אותו למדה בניהול טכנולוגיה ב HIT,  החליטה ספיר הראל להמשיך ללימודי תואר שני בניהול טכנולוגיה, וזאת על מנת להתמקצע ולפתוח לעצמה דלתות נוספות לתפקידי ניהול בתחום ניהול הפרויקטים.
 
ספיר הראל. בכיתה.
ספיר הראל בכיתה.
 
ספיר הראל: "בחרתי להמשיך וללמוד במכון הטכנולוגי גם את התואר השני, כיוון שהמכון, מעבר למקום לימודים, הוא מקום שכיף להיות בו וללמוד בו. הלימודים  ב HIT הכינו אותי להשתלבות בשוק העבודה . התואר השני נתן לי כלים לניהול רחב היקף תוך ראיית תמונה רחבה וחשיבה מחוץ לקופסא.
ספיר עובדת בניהול פרויקטים, כ -PMO בבנק לאומי בלוד. במסגרת התפקיד היא מלווה פרויקטים טכנולוגיים רחבי היקף, אחראית לתכנון, יישום וליווי מקצועי, לייעול תהליכים, להערכת סיכונים ולביצוע מעקב ובקרה שוטפים בהתאם למדדים כמו לו"ז, תכולה ותקציב.
 
סלפי בבית קפה עם חברות ללימודים
סלפי בבית קפה עם חברות ללימודים
 
ספיר: "בתואר השני, הרוב המוחלט של  הסטודנטים הם אנשים שעובדים בתחום ומשלבים גם עבודה במשרה מלאה, ולעיתים גם חיי משפחה. במהלך לימודי, הבאתי לעולם את ילדתי הבכורה, שי לי. סגל המכון הפגין אכפתיות והבנה בכל התקופה המאתגרת של ההריון ולאחר הלידה, הן מבחינת הגשות, בחינות, בקשות מיוחדות וכו',  וזאת מבלי לפגוע בדרישות האקדמיות. אין ספק שגישה אכפתית זו תרמה גם היא, והפכה את כל התהליך למשהו יותר נוח ואפשרי. 
 
גם בין המסטרנטים עצמם, הגישה היא שאחד עוזר לשני, זה יוצר אווירת הלימודים נפלאה. ניתן תמיד לשתף ולהתייעץ גם בדברים שהבאנו מהשטח, ממקומות העבודה שלנו. הסגל במכון מעודד זאת, וזה בונוס אדיר  שיחד בכיתה ניתן לנתח דילמות וסיטואציות מקצועיות אמיתיות."
 
 ספיר בתמונות מטקס סיום תואר ראשון  ומטקס סיום תואר שני
מצאו את ההבדלים: תמונות מטקס סיום תואר ראשון  ומטקס סיום תואר שני
 
מבחינה מקצועית, החלום שלי הוא..... 
החלום שלי הוא להיות מנהלת פרויקטים בכירה בפרויקטים משמעותיים ואסטרטגיים, ויחד עם זאת להצליח לשלב את חיי המשפחה שחשובים לי מאוד.  ומבלי לסתור את מה שאמרתי קודם, הכי חשוב, וזה עבורי מוטו לחיים: לא לשכוח ליהנות מכל רגע !
 
 ספיר יחד עם שי-לי, בתה הבכורה שנולדה במהלך הלימודים
התפתחות מקצועית ואקדמית לצד יצירת משפחה. יחד עם שי-לי, בתה הבכורה שנולדה במהלך הלימודים.
 
 

 
 
פורסם: 18.9.17