חדשות ואירועים

מודים במדים

הסטודנטים במסלול המיוחד לכוחות הביטחון בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול טכנולוגיה, בתודה מיוחדת להנהלת הפקולטה ולהנהלת- HIT

 

 

רון, נדב והדר, שלושה סטודנטים הלומדים בשנה השלישית לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול במסלול המיוחד לכוחות הביטחון, ומתגוררים בצפון הארץ ובדרומה  הגיעו באופן אישי ללשכת נשיא המכון, פרופ' אדוארד יעקובוב כדי לומר דבר אחד : "תודה!"

 

הסטודנטים המשרתים בתפקידים בכירים בצה"ל וגם נטלו חלק פעיל במלחמה הקשה, הודו לנשיא המכון על מערכת השעות הייחודית אשר הותאמה באופן אישי במיוחד לצרכיהם ואפשרה להם לקיים את לימודיהם במכון, במקביל לשירות הקבע הכה משמעותי  בתקופה הזו לביטחון מדינת ישראל.


"רצינו לומר תודה ולהביע הוקרה על שלוש שנים של לימודים שהעשירו הידע שלנו. אנו שמחים שעמדנו בדרישות המסלול התובעני והצלחנו לסיים אותו בתוך 3 שנים, בזכות הליווי האישי, התמיכה, האכפתיות והמענה האישי בכל שעות היממה. אנו ועוד שניים מחברינו מצויים עדיין בשירות המלחמתי שאליו נקראנו ומבקשים להודות לנשיא המכון ולכל הצוות על היחס, והאווירה המחבקת שאתם יוצרים במכון, שהוא מבחינתנו המוסד המועדף, וכבר הוצאנו את שמו הטוב בקרב חברים שכבר נרשמו ללימודים במכון. אנו השגרירים הטובים שלכם!" אמרו הסטודנטים בהתרגשות.


"אני נרגש עד עומק הלב לראות אתכם ולשמוע את דבריכם. אתם הגעתם להודות לנו, אבל האמת היא שאנחנו מודים לכם ולשאר חיילנו, משרתי המילואים והקבע אשר שומרים על המדינה בתקופה כזו. הבטחנו שלא נותיר אתכם מאחור וכך עשינו ועוד נעשה מתוך הכרת תודה ומחויבות. שימרו על קשר עם המכון, ובעיקר, שמרו על עצמכם" אמר פרופ' יעקובוב.