חדשות ואירועים

מעבדת Articulate 360 יחידה מסוגה בארץ נחנכה ב HIT

 

הפקולטה לטכנולוגיות למידה גאה להקים מעבדת Articulate 360 יחידה מסוגה בארץ. Articulate 360 היא פלטפורמה לפיתוח והנגשת למידה דיגיטלית המקיפה ביותר שניתן כיום למצוא בתחום. הפלטפורמה מאפשרת לפתח לומדות, סרטוני סמן, יחידות למידה מותאמת לנייד ואמצעי למידה מתוקשבים באופן פשוט מהיר וקל. הקמת המעבדה מביאה בשורה לעולם האקדמי ומציבה אותנו בקו אחד עם ענף הלמידה בתעשייה. 
 


המעבדה מאפשרת לחזק את הלמידה היישומית בתואר בטכנולוגיות למידה וכן להכשיר את הלומדים לשוק העבודה בצורה מיטבית ומקיפה.

 

במעבדה מתבצעים תהליכים אשר בוחנים יחידות למידה אל מול תוכן, קהל יעד, חוויית משתמש ואפקטיביות הלמידה. המעבר ל- Articulate 360מביא כלים ושיטות נוספות ליישום למידה כמו m-Learning ו- Rapid e-Learning.

 

כלים אלו מעשירים את היכולות של הסטודנטים ומאפשרים לפתח פרויקטים עדכניים ועשירים יותר. 

 


ינאי זגורי, רכז פרויקט הגמר בפקולטה ומרצה בקורס "פיתוח למידה מתוקשבת" אמר על המעבדה:

"הקמת המעבדה מאפשרת להכין את הסטודנטים שלנו למה שהם ימצאו בתעשייה לאחר סיום הלימודים. גם אם עכשיו תוכנת Storyline 3 עדיין נמצאת בשימוש בארגונים, הרוב המוחלט מבצעים את המעבר ל-Articulate 360. לאור נגיף הקורונה, אנחנו נערכים הן מבחינה טכנית והן מבחינה מתודולוגית להתאים את הלמידה. כלי הלמידה עוברים לענן והתוצרים שהסטודנטים מפתחים מותאמים ללמידה מהניידים במקום למחשבים של הארגונים. באופן זה הסטודנטים יכולים לפתח וליישם את הפרויקטים שלהם מהבית באמצעות רישיונות שרכש המכון הטכנולוגי חולון, וכן לעבוד בצורה משותפת עם חברי הצוות שלהם באמצעות הרכיבים החדשים שמציע Articulate 360". 

 

פורסם: 6/8/2020