דקנט הסטודנטים מספק לסטודנטיות ולסטודנטים במכון מעטפת רחבה של שירותים על ידי אנשי צוות מנוסים, מקצועיים וקשובים.
בעת חירום, הדקנט הרחיב את פעילותו למתן מענים לצרכים השונים העולים בעקבות המלחמה.

מענים רגשיים

טיפול פרטני לסטודנטים הזקוקים לתמיכה נפשית

מוקד התמיכה הנפשית זמין בטלפון: 03-5026772
הדקנט ממשיך לקבל פניות מהפקולטות ומאנשי סגל מינהלי ואקדמי וייתן מענה פרטני לכל פנייה.
סטודנטים אשר יהיו מעוניינים בטיפול אישי-נפשי, יופנו לסדרה של 24 מפגשים טיפוליים על ידי גורמי מקצוע בעמותת "עמך", אשר אנו נמצאים בקשר ישיר ושוטף איתם.

מפגשי שיח ותמיכה קבוצתיים

אנו מציעים מגוון אנשי מקצוע מתחום הטיפול והאימון, על מנת לאפשר לסטודנטים לבחור את ערוץ הסיוע המתאים להם ביותר: מפגשי קואצ'ינג, סדנאות מיינדפולנס, סדנאות חוסן יישומיות ומפגשים לשיפור הרווחה הרגשית.

סדנאות הכנה ללימודים וסדנאות אסטרטגיות למידה

המרכז לקידום הסטודנט בדקנט הסטודנטים, מזמין את הסטודנטים לסדנאות של כלים לשיפור תהליכי למידה וניהול הזמן במטרה לסייע להם במעבר משגרת חירום לשגרת לימודים.

אימוני ביו-פידבק להקלה על לחץ וחרדה

אימוני ביופידבק הינם אימונים באמצעות סרטון ומערכת ממוחשבת  לניהול לחצים באמצעות חיישן המולבש על היד, המשדר אותות גוף.
הדקנט מציע לסטודנטים להירשם לסדרה של ארבעה אימונים עם אייל דותן, פסיכולוג ומנהל החטיבה החברתית במכון דרייב. לקראת תקופת הבחינות תוצע סדרת אימונים להתמודדות עם חרדת בחינות.

מפגשי תמיכה לאוכלוסיות מגוונות

בדקנט מתקיימת תוכנית תמיכה שוטפת לאוכלוסיות מגוונות: סטודנטים מהמגזר הערבי, סטודנטים חרדים ויוצאים בשאלה וסטודנטים בני העדה האתיופית.
עבור סטודנטים אלו יתקיימו מפגשים הומוגניים על מנת לסייע להם לקבל תמיכה וסיוע באתגרים הספציפיים הייעודיים להם. מפגשים אלו יתקיימו על ידי רכזות הדקנט לאוכלוסיות השונות.

אנו נהיה ערים וקשובים למתח האפשרי בין סטודנטים מהחברה הערבית לסטודנטים מהחברה היהודית וניתן מענים על ידי גורמי מקצוע העוסקים בסוגיות אלו.

מוזמנים לפנות לרכזות התחומים:

המכון מעמיד לרשות הסטודנטים מגוון רחב של מלגות בזמן שגרה: מלגות מצוינוּת, מלגות ע"ב מצב סוציו-אקונומי, מלגות לאוכלוסיות ייחודיות, מלגות חברתיות ועוד
ומענקים מיוחדים במסגרת קרנות חרבות ברזל.

למעטפת שמספק הדקנט לסטודנטים בהיבט הכלכלי >>