איך תעזרו למגייס לעזור לכם?

דניאל זריהון, בוגר התואר הראשון במחלקה למדעי המחשב בפקולטה למדעים ב-HIT מכון טכנולוגי חולון במפגש עם סטודנטים בנושא חיפוש עבודה בעולם ההיי טק

דניאל זריהון במהלך ההרצאה בפני סטודנטים

ביום שלישי, 27 במאי 2024, התקיים מפגש נוסף במסגרת סדרת המפגשים "אין חכם כבעל ניסיון", במסגרתה בוגר שסיים את לימודיו במכון והשתלב בתעשייה, מגיע על מנת לשוחח עם הסטודנטים ולחלוק מהידע והניסיון שלו. הפעם, היה זה תורו של דניאל זריהון, בוגר התואר הראשון במדעי המחשב מ-HIT מכון טכנולוגי חולון. דניאל, שעובד כיום כמפתח תוכנה באינטל, חלק מניסיונו המקצועי עם הסטודנטים.

במהלך המפגש, דניאל סיפר על דרכו המקצועית, על הפרויקטים שבהם עסק ועל האתגרים שעמדו בפניו. הוא הדגיש את חשיבות הלמידה המתמדת והשיתוף בידע והעניק לסטודנטים תובנות מעשיות בנושאי פיתוח תוכנה וקריירה טכנולוגית.

"זכרו כי חיפוש עבודה הוא עבודה לכשעצמה ולכן, יש להקדיש לכך כמה שעות ביום ולתעד הכל בטבלה מסודרת שתעזור לכם לבצע מעקב" אמר זריהון לסטודנטים שהגיעו, והוסיף כי מעבר לכך יש לתחזק עמוד לינקדאין עשיר ומדויק, קורות חיים ערוכים היטב ומערכת נטוורקינג שכוללת כל חבר, מרצה, בוגר HIT או בן משפחה "מכל דרגה שהיא", שיכול לקשר או לעזור לסטודנטים ולבוגרים להגיע לראיון עבודה.

בנוסף, דניאל הזמין את הסטודנטים לשאול שאלות ולקבל עצות מקצועיות על איך לשלב בין עבודה ללימודים.

הסטודנטים שהגיעו למפגש נהנו מהזדמנות ייחודית לשמוע מבוגר שהצליח בתחום התוכנה וללמוד מניסיונו האישי והמקצועי. דניאל הביע את נכונותו להמשיך ולסייע לסטודנטים בעתיד ולחלוק מניסיונו הרב.

המפגש עם דניאל זריהון הוא חלק ממסורת של מפגשים בלתי אמצעיים עם בוגרים ובוגרות של HIT, המעניקים לסטודנטים תובנות חשובות וערך מוסף לקראת כניסתם לעולם העבודה.

קריאה נוספת