יום ד', י"א בתמוז תשפ"ד, 17.7.24 • 17:00 • אודיטוריום בניין 6


בתכנית
17:00 התכנסות וקבלת פנים

17:30 ברכות:
פרופ' אדיר פרידור, יו"ר הוועד המנהל
פרופ' אדוארד יעקובוב, נשיא
פרופ' שאול בר-לב, רקטור

אתנחתא מוזיקלית

ד"ר רפאל ברכאן, סגן נשיא לחדשנות, יזמות ובינלאומיות
שמואל גולדברג, מנכ"ל
נציגת הסגל האקדמי: ד"ר יעל אילת ון אסן, מרצה בכירה, הפקולטה לעיצוב
נציגת הסגל המנהלי: רונית מורד, מנהלת מדור בחינות

הענקת תעודות הצטיינות

שמות מצטיינים חברי סגל אקדמי מצטיין בכיר וזוטר

סגל בכיר – הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

פרופ' אנטולי גולברג
ד"ר יהונתן שלר
פרופ' יבגני קנציפר
פרופ' מיכאל קרויטר
פרופ' שמעון קלוש
פרופ' בוריס גוטקין
פרופ' יבגני לבנר
פרופ' האשם זועבי
ד"ר אלעד שגב
ד"ר דוד גרבר
פרופ' אוגן מנדרסקו
ד"ר מיכל גורדון
ד"ר יוחאי גרבי
ד"ר מרק קורנבליט
ד"ר אלישבע בנשק דוקוב

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

ד"ר ביאנה שטיינבוך פרידמן
ד"ר יפית נתני
ד"ר אלישבע כהן
מר ניר טיטלבום
גב' ליז לוגסי
מר רומן דנילוב
גב' רינת חסקי
מר אדריאן שפלר
מר ולדי בודניצקי
מר שמעון אבירם

סגל בכיר – הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

ד"ר דרור מלכה
ד"ר עמוס ברדע
ד"ר אמיר הנדלמן
ד"ר חן פרימן
ד"ר יוליה עינב
ד"ר מאיר ארבל
ד"ר רונן שושניק
ד"ר ארז סימוני
ד"ר אלכסנדר אקסלביץ
ד"ר מיכל בלברג
פרופ' בוריס אפטר
ד"ר אביחי אהרון
ד"ר דרור לדרמן
מר משה שגיא

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

ד"ר דן קצין
מר תאודור רכלס

סגל בכיר- הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

מר גולן גפני
אדר' אהוד קרמסקי
מר גל גאון
אדר' לילך שטיאט
מר לוקה אור אורי (ORI)
מר אילון ערמון
גב' שלומית באומן
מר יצחק דינר
אדר' ניסן ורשבסקי
פרופ' דנה אריאלי-הורוביץ
גב' גלינה ארבלי
פרופ' נעמה שטיינבוק
מר חנן שלונסקי
מר איתן ברטל
פרופ' חנן אלברט קמינסקי
מר ארז בכר
גב' ג'ודית אשר
מר עופר זיק
ד"ר יעל אילת ון-אסן
מר יוסף בן ארוש

סגל זוטר- הצטיינות בהוראה

גב' ענת מוברמן
גב' מירי פרנקל-עשת
מר אייל ששון
מר רועי שכנאי
גב' רונית גולנר-דורפמן
מר גרי גולדשטיין
גב' רוני מרו
גב' דורית פרוביזור
מר דוד אופנהיים שמש
גב' איילת כרמי
מר אביחי מזרחי

סגל בכיר – הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

פרופ' אריאל בניס
עו"ד אורנה בר-נס קופולביץ
פרופ' אריק שדה
ד"ר שי רוזנס
ד"ר סופיה אמדור נלקה
ד"ר אירינה מילשטיין
ד"ר לימור סהר ענבר
ד"ר מיכאל בנדרסקי
ד"ר דוד רז
ד"ר שמעון פרידקין

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

גב' שני מלכה אברהם

סגל בכיר- הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

פרופ' אסתר פרוסטיג

 

סגל זוטר -הצטיינות בהוראה

ד"ר גיא עוזיאל

 

סגל בכיר – הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

ד"ר חגית מישר-טל
ד"ר מיטל אמזלג
ד"ר דן ריקרדו כהן וקס
ד"ר ערן גל
מר ינאי זגורי

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

מר אוהד ביאלי
גב' נוגה רזניק

סגל בכיר – הצטיינות במחקר, הוראה ותרומה למכון ולקהילה

ד"ר נאווה שקד
פרופ' חמי בן נון
ד"ר הלל אייל
ד"ר גילי פלג
ד"ר אירינה רבינוביץ
ד"ר ירון כץ

 

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

ד"ר ליאור אלפרוביץ
ד"ר אבשלום אדרת
מר שלמה כהן
מר אלכסנדר קרמה
מר תמיר משה

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

ד"ר עינת מליק גדות
מר ברוך גבריאלי

סגל זוטר – הצטיינות בהוראה

מר ציון בר

שמות מצטיינים מנהליים חברי סגל מנהלי מצטיין

מחויבות ארגונית

רחל קליין – לשכת נשיא
אנה פרידמן – משאבי אנוש
רינת דניאלוב – מכינה קדם אקדמית

מקצועיות

מירב אלמוג – הפקולטה למדעים
דוד כלפה – הפקולטה לעיצוב
רונית מורד – מינהל הסטודנטים
אורלי סליגמן – מערך השיווק
אבי לויאן – משק, לוגיסטיקה ובינוי
יהב שאשא – מרכז המחשבים

יחסי אנוש

לינור ליסבודר – הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול טכנולוגיה
רונית טאוב – הפקולטה למדעים
מישל בן אבו – מרכז המחשבים

רמת שירות

קרן גרינוולד – בית הספר ללימודים רב תחומיים
שרון זאבי – הפקולטה לעיצוב
יבגני אקרמן – מרכז המחשבים
אילנית דובלרו – הפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

פעילות ראויה לציון

אירה (אירינה) איבשין גואטה – לשכת סגן נשיא לחדשנות, יזמות ובינלאומיות
שושי בן יוסף – מינהל הסטודנטים

 

יכולות ניהוליות וארגוניות

דנית ממרוד כהן – לשכת סגן נשיא לחדשנות, יזמות ובינלאומיות

יחסי אנוש ומנהיגות

לאה קריכלי – מינהל סטודנטים

חדשנות וחשיבה יצירתית

אורן בן אהרן – הפקולטה לטכנולוגיות למידה

ניסיון ומומחיות

גיל אחרק – הפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
חמדה כהן – הפקולטה לעיצוב

תרומה יוצאת דופן למכון

מירי זקהיים – מרכז ייעוץ והרשמה
רויטל בן יאיר – לשכת רקטור

 

הרשמה