HIT מכון טכנולוגי חולון מתכבד להזמינך

לטקס סטודנטיות מצטיינות וסטודנטים מצטיינים

מצטיינות ומצטייני נשיא, דקן, קרן אהרון גוטווירט

יום שלישי, י׳ בתמוז תשפ"ד, 16.7.24 • 17:45 • רח׳ אליעזר הופיין 59, חולון • רחבת בניין 6


בתוכנית:

17:45 התכנסות

18:00 ברכות:
מר פנחס (פיני) כהן, יו״ר חבר הנאמנים
פרופ׳ אדוארד יעקובוב, נשיא HIT
פרופ׳ שאול בר-לב, רקטור HIT
ד״ר לימור סהר-ענבר, דקנית הסטודנטים
יו”ר אגודת הסטודנטים
דבר הסטודנטיות והסטודנטים: לוי אופק, המחלקה לטכנולוגיות דיגיטליות ברפואה

הענקת תעודות הצטיינות

 

הטקס ייערך במעמד יו״ר חבר הנאמנים, נשיא המכון, רקטור המכון, מנכ״ל המכון, דקנים, ראשי מחלקות וחברי סגל אקדמי ומינהלי ואורחים.

השתתפותך בטקס מותנית בהרשמה מראש

שמות הסטודנטים המצטיינים

מצטייני נשיא

אוסמנוב רוסלן
אחדות עדן
דאי דור
ויסברג איתי
נצר חן
סעד ליאור
קורסונסקי אדם
שאול גיא
שיקלי מאי
שרון שני

מצטייני דקן

אזולאי סהר
איסקוב אבי
בבקוב אלון
בן ברוך עדן
בן עזרא איתי
גוילי אייל
דוידוב אייל
דלבחה יובל
הלר דביר
וולפצון בנימין
זינגר שון סולומון
זלוטסקי סטיבן
יעקובוב שלומי
ישי הילה
כהן גיא
כהן ליאור
מקדוסי ארז
נגר אור
נחום אלעד
סטינוס סהר
עסיס עידן
ציפאני משי
צריקר שניר
צרפתי ענבל
קגן רועי
קוג'מן רואי
קוקו שי
קיי יקיר
רפופורט דנה
רפופורט סלבה
שטיין חיים
שטיינר יקטרינה

 

מצטייני נשיא

אלישייב תמר
גלעדי עדן
קומפורטי אביב
קירשנבאום רז יצחק
רודריגז אור

מצטייני דקן

אדר בר
אדרי אוראל מאיר
דיין דניאל
זגה צחי
זיצר תמר
טרזי נועה
כדיר ירין
כשריאל אלמוג
מוסרי נועם
סולומון נגה לאה
סלמה אורן
פירי עמית
צ'יסטיאקוב יבגני
קליין הילה
ראוונה שיר
רחום גל
רמות גל
שגן ליגד
שטווי מעיין
שטרמל אילן

מצטיין נשיא

סעידיאן גיל

מצטייני נשיא

אבג'יאן מריאנה
לוי אופק
מגור דיאנה
רובין טל

מצטייני דקן

ברודסקי חן
יולזרי מוריה מרים
ממה עדן
מרגלית נטע
סימן טוב שחר

מצטייני נשיא

בלי שרי
בר נעם
גידה שנהב
גרשמן פולינה
פפו מאיה

מצטייני דקן

רז עפר
אלבחרי לינוי
הררי שחר
זילברמן ירדן
טויטו נועה
כהן אורן
לוי דורין
סופינסקי מלכה
פרנקו יהלי
רום טיפני
רקיע סתיו

מצטייני נשיא

אביב דניאל
אבישיד יובל
אלבז שרון
בזיני נועה
גרבנגי שירן
דעבוד אוריין
כהן שי אברהם
לחמי אופיר
לילו טל
מוגאני ירדן
מזרחי דור
מטרסו לירון
קאקון דביר
קפג בן
רידל יניב
שרעבי זיו

מצטייני דקן

קיכלר מתן
אביעד סהר
אהרון ירדן
אור שרגא ליאור
אלמקייס אדיר
אלקסלסי אשירוב ליהי
ארמה דניאל
ביטרן נומה נדב
בר כרמל
גדיש עידן
גרואר איתי
דוד אפק
ווייסגור אלון
ולדמן גלעד
ז'וצ'נקו סרגיי
זגורי רותם
זגורציק ולריה
זלמן חן
חיימוביץ יותם
חסון טל
חפץ עדי
יעקובוב יצחק
כהן עידן
כהן שלומי
כץ ניר
לארי מאור
לוי יעל
לוי נעם
מגדסי ירין
מועלם אושרי
מזרחי רן
מלכה אלירן
מרמור עידן
מרציאנו שי
משה מור
נגר אלמוג
נסים קובי
נענה נאוה
עמרני אורי
קופיעץ שני
קלינמן טל
קרפט ליטל
רוטשטיין עוז
רצאבי שחר
שוב שי
שמואל אומרי
שרוני עומר
שרייגר בנימין

 

 

מצטייני נשיא

אנטין תמר
צ'ויקו ניקיטה
קיכלר מתן
זוסמן גלעד
מורדרר תומר
פוקסמן אריאל

מצטייני דקן

אוגינץ אריק
וקסנפלד עומר
חבבו בן
קורינו אוראל
קטן עומרי
רחמים סתיו מרים

 

מצטייני נשיא

אלבוחר נטע
בז'ה שחר
בלוך יובל
זהבי שיר
זוזוליה ליטל
כהן רתם
ניצן מאי
קניאס דיה
רוה שחר

מצטייני דקן

אבוטבול נועה
אבל שרונה לאה
אמזלג שקד
אסטפייב אלכסיי
ארזי שחר
ארצי דורון
בורשטין איה
בלוך ליאורה
בן שמעון ענבל
ברגר סתיו
ברוורמן ליר
ברוקר עמית
גורמזנו טל
גורפינקל אמיר
גני קורל
דוד אורי
זמסקי אביגיל
חרמון לילך
כהן כסיף
כהן נהר
כרמלי עדן
לוי רוני
מאיר ליאל
מולכו עדן
מלכין יסמין
מרגוליס יובל
נר גאון עדן
סהר הילה
פז ביאטריס
צור נגה
ציגנלאוב שירה
קדם הילה
קפלן גילי
רז עמית
שוקרון יותם
שלו עומרי
שלמון יובל
שלף איילה
שקלרמן מירי
שרעבי ליאור

מצטייני נשיא

פרישמן אביב – תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
רז קורל – תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה עם תזה
בלום לירון – תואר שני בטכנולוגיות למידה
רחבי נעם – תואר שני בטכנולוגיות למידה
שורק נטע – תואר שני בטכנולוגיות למידה
לדיז'נסקי טל – תואר שני במדעי המחשב
שמיר ענבר – תואר שני במדעי המחשב עם תזה
אהרון טלי – תואר שני במדעי הנתונים
חצ'טריאן אדוארד – תואר שני במדעי הנתונים
לוגסי מיטל – תואר שני בניהול טכנולוגיה
צוקר אייל – תואר שני בניהול טכנולוגיה

מצטייני דקן

אגייב ברוך – תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
עבאס יניל – תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
אילן אבישג – תואר שני בטכנולוגיות למידה
אסיף אפרת – תואר שני בטכנולוגיות למידה
ביאנקו קרן – תואר שני בטכנולוגיות למידה
ח'ליפה – קטייש מרח – תואר שני בטכנולוגיות למידה
טפר ספיר – תואר שני בטכנולוגיות למידה
פורייטר רות – תואר שני בטכנולוגיות למידה
פרסי ג'ני – תואר שני בטכנולוגיות למידה
סאסי נאור – תואר שני במדעי המחשב
פלדהמר מקס – תואר שני במדעי המחשב עם תזה
אידלציק חגי – תואר שני במדעי הנתונים
כרמי עומרי – תואר שני במדעי הנתונים
קארו טל – תואר שני בניהול טכנולוגיה
אליה סהר תואר שני בניהול טכנולוגיה
בואיום מיכל תואר שני בניהול טכנולוגיה
דור תאיר תואר שני בניהול טכנולוגיה
וסרשטיין מיכל תואר שני בניהול טכנולוגיה
יטח אילן תואר שני בניהול טכנולוגיה
ישראלוב יעקב תואר שני בניהול טכנולוגיה
תמסות אורן תואר שני בניהול טכנולוגיה

 

מלגות קרן גוייטוירט

אנטין תמר – מתמטיקה שמושית
מורדרר תומר – מתמטיקה שמושית
פוקסמן אריאל – מתמטיקה שמושית
צ'ויקו ניקיטה – מתמטיקה שמושית
קיכלר מתן – מתמטיקה שמושית

יולזרי מוריה מרים – טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה
ממה עדן – טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה
הררי שחר-  טכנולוגיות למידה
טויטו נועה – טכנולוגיות למידה
רום טיפני – טכנולוגיות למידה
רקיע סתיו – טכנולוגיות למידה
בר כרמל – מדעי המחשב
זגורציק ולריה – מדעי המחשב
לוי יעל – מדעי המחשב
מרציאנו שי – מדעי המחשב
נגר אלמוג – מדעי המחשב
קרפט ליטל – מדעי המחשב
רחמים סתיו מרים – מתמטיקה שמושית

קבדה אדר – מדעי המחשב
מקוריה יעקב – הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
מחאגנה מואנס – עיצוב
מולא מיראל – טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה
חוראני ליליאן – טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה

הרשמה