חדשות ואירועים

יובל ושחר מגשימות חלומות מיוחדים


מדי שנה, סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי, מתגייסים על מנת להגשים חלומות ולשמח את ילדי "בית איזי שפירא" בפרויקט מיוחד לפורים.

 

יובל ושחר מגשימות חלומות מיוחדים


השנה, בנוסף להכנת התחפושות, החליטו הסטודנטים, בהנחיית עדי שפיגל, לשתף את התהליך בסדרת סרטונים, כך שמי שמעוניין יוכל להכין בבית בעצמו תחפושות כאלה.


בפרויקט המשותף לHIT ול"בית איזי שפירא" נוצרו סרטוני הדרכה שמאפשרים להורים לילדים עם מוגבלויות, לעצב לילדיהם תחפושות ככל הילדים ולהפוך את כיסא הגלגלים לחלק בלתי נפרד מהתחפושת בחג.

 


מספרת יובל שרגיל, אשר יחד עם שחר ירושלמי, שתיהן סטודנטיות בשנה ד' במחלקה לעיצוב תעשייתי, עיצבו תחפושת של DJ, לילדה המתניידת בכיסא גלגלים ממונע: "אני משתתפת בפרויקט המרגש הזה כל שנה. הפעם המטרה הייתה לאפשר למשפחות שאינן נמצאות בפרויקט של "איזי שפירא" לעשות את זה עם הילדים ובכך להנגיש את האפשרות למשפחות ולילדים נוספים.

 

שחר ירושלמי

שחר ירושלמי


הרעיון שהוצע היה תחפושת של די-ג'יי הכוללת פלטה של דיג'יי ורמקולים והמחשבה מאחוריו הייתה לייצר חלקי תחפושת שונים שניתן לחבר ולנתק מכיסא הגלגלים, מבלי להפריע לתנועה החופשית של הילדה . 


נפגשנו איתה שלוש פעמים ובכל פעם היה מרגש מחדש, כי זו משימה לא פשוטה לתקשר ולבין אותה רק מהבעות פנים. מניסיון העבר ידענו כבר למה לצפות ואז הגיע הרגע המרגש ביותר, שהיה כמובן לראות אותה בתחפושת השלמה. 

 

יובל שרגיל

יובל שרגיל


במקום להתעסק רק בעצמנו, נהדר לעשות משהו מעבר לזה עבור אלה שבאמת זקוקים לעזרה. זה מכניס לפרופוציות ומומלץ מאוד לכל הסטודנטים", מסכמת יובל. 

 

תחפושות נוספות שהופקו במסגרת הפרויקט:

 

תחפושות מתגשמות - מוכרת ממתקים לטיולון

 

 

תחפושות מתגשמות - תחפושת פרפר להליכון

 

 

תחפושות מתגשמות - תחפושת מטוס לכסא גלגלים

 

 

 

פורסם: 16/03/2022