חדשות ואירועים

תערוכת הבוגרים של המחלקה לתקשורת חזותית


התערוכה של בוגרי המחלקה לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב, מציגה מגוון רחב של תכנים ופלטפורמות בהם בחרו הסטודנטים להתנסות ולעסוק המהווים הצצה למציאות הישראלית של קיץ תשפ"ג 2023.


התערוכה, המשתרעת על פני כל בניין הפקולטה לעיצוב עוסקת במרחב שבין קודש לחול, בין החדש לממוחזר ובין שפה אישית למציאות מדומה ובינה מלאכותית.


"התערוכה, כפני החברה, מציגה מציאות סוערת רבת קולות וגוונים" אומרת ג'ודית אשר, אוצרת התערוכה של המחלקה לתקשורת חזותית.


בתערוכה ניתן לראות בין השאר את "באמאשל׳ך" - עבודתה של ספיר מוראדי שעיצבה ערוץ תוכן אינסטגרמי הומוריסטי שבוחן דייטינג, גברים, נשים ומה שביניהם.

באמאשל׳ך - עבודתה של ספיר מוראדי


נועה בראון, פיתחה ועיצבה אפליקציה בשם OT שמסייעת לאוטיסטים בתפקוד גבוה להתמודד עם סביבתם החברתית, כל זאת בהנגשה ובהתאמה מלאה לאופן שבו הם חווים ורואים את העולם.

אפליקצית OT - עבודתה של נועה בראון


פרויקט ״תתביישי לך״ של אופק מליק הוא סדרת רשת בשלושה פרקים המתייחסים לשלושה דורות, כאשר כל פרק עוסק במופע אחר של בושה בחיי נשים, מגיל הנעורים ועד לאחר הלידה.

תתביישי לך - הפרויקט של אופק מליק


"הסטודנטים מביאים לידי ביטוי בעבודותיהם סיפורים אישיים ומרגשים ואני מזמין את המבקרים ללמוד על עולמם הפנימי והסקרנות שלהם, על העיסוק שלהם בשדה הטכנולוגי והתרבותי וכן על השאלות המעסיקות אותם, הבאות לידי ביטוי בתוצרים החדשניים שלהם במרחב הפיזי ובמרחב הווירטואלי", אומר צחי דינר, ראש המחלקת לעיצוב תקשורת חזותית.


עוד בין העבודות המוצגות:

  • סרט אנימציה המתאר חווית התמודדות אישית עם פחד אוניברסלי - המוות. הסרט מתאר את ההבנה שזמן הוא משאב מוגבל ומציג את הפחד שנוצר כתוצאה מכך ואת ההתמודדות אתו.
  • סרט נוסטלגי המביא את סיפורו של רחוב אלנבי המיתולוגי בתל אביב על האנשים והמקומות שהיו בו.
  • מדריך דיגיטלי בפורמט של אפליקציה המלמד איך הים יכול לשמש כאלטרנטיבה לרפואה הקונבנציונלית, עם המלצות לטיפולים פשוטים שכל אחד יכול לבצע בעצמו.

התערוכה של המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית
ממוקמת בבניין 6


שעות פתיחה:
ימי ראשון עד חמישי בשעות 10:00 - 21:00
ימי שישי בשעות 10:00 - 14:00
בימי שבת התערוכה סגורה

הכניסה חופשית!!!

נעילה: יום ראשון, 30 ביולי 2023