חדשות ואירועים

תערוכת בוגרים בעידן של עודף מידע וטווח ריכוז קצר


תערוכת בוגרים 2012 של הפקולטה לעיצוב
פתיחת התערוכה 12.7 20:00

תערוכה מפתיעה, יצירתית חדשנית ומרגשת החושפת את הדור הבא של עולם העיצוב דרך עבודותיהם של בוגרי שלוש המחלקות בפקולטה : עיצוב פנים , עיצוב תקשורת חזותית  ועיצוב תעשייתי. בין העבודות מוצגים פרויקטים רבים העוסקים בנושאי המחאה החברתית, מגורים, זוגיות, נושאים פוליטיים, תרבות הצריכה, הרשתות החברתיות, עולם האינטרנט, ומוצרי צריכה חדשניים וייחודיים.

 
ארבע שנות לימוד מרתקות בפקולטה  לעיצוב ב 
HIT מכון טכנולוגי חולון, מגיעות לסיומן החגיגי בתערוכת בוגרים מקיפה ומגוונת, בה יציגו בוגרים מהמחלקות עיצוב פנים (רמ"ח: ברכה קונדה), עיצוב תעשייתי (רמ"ח: דודי ראבד) ועיצוב תקשורת חזותית (רמ"ח: תמיר שפר), את פרויקטי הגמר שלהם.

 

שם התערוכה : תערוכת בוגרים בעידן של עודף מידע וטווח ריכוז קצר

 

אנחנו נמצאים בעידן בו אנו מוצפים בשפע של אינפורמציה ודימויים. הדרך היחידה שלנו להתמודד עם כל המידע שמגיע אלינו ללא הפסקה היא לסרוק אותו במהירות וללכוד חתיכות מידע מעניינות. אנחנו נמצאים במצב של רפרוף תמידי. עם מחשבה זו עיצבו הסטודנטים את תערוכת הבוגרים השנה - מה היא הדרך הנכונה ביותר להציג את עבודות הבוגרים בעידן עודף המידע וטווח הריכוז הקצר?
 

התערוכה תוצג ב HIT מכון טכנולוגי חולון בין התאריכים : 12/7-26/7
ימים א-ה 18:00-22:00

יום ו' 11:00-14:00

מוצ"ש 20:30-23:00

בניינים 6, 7
התערוכה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום

אוצר התערוכה: אסף כהן

 

דימוי מתוך עבודת הגמר של הסטודנטית ג'והנה אסרף בעיצוב תקשורת חזותית

גוף תאורה מתוך פרויקט הגמר 'אובייקט חלל' בעיצוב פנים של יעקב נויבאואר

 דימוי מתוך עבודת הגמר של הסטודנטית ג'והנה אסרף בעיצוב תקשורת חזותית שם הפרוייקט : Brief Editions - הוצאת ספרים לעידן הדיגיטלי

גוף תאורה מתוך פרויקט הגמר "אובייקט חלל" בעיצוב פנים של יעקב נויבאואר.
שם צלם : יעקב נויבאוראר