חדשות ואירועים

תערוכת איורים של בוגרת HIT, מיכל משולם, בתיאטרון הבימה

HIT מכון טכנולוגי חולון ופסטיבל חלום של תיאטרון מציגים: תערוכת איורים של בוגרת HIT, מיכל משולם, בתיאטרון הבימה.
 
במסגרת "פסטיבל חלום של תיאטרון" המתקיים בין התאריכים : 10.8 - 23.8 בתיאטרון הבימה, מציג התיאטרון תערוכת איורים ייחודית, המציגה דמויות וסצנות מתוך ההצגות השונות המוצגות במסגרת הפסטיבל. האיורים הם פרי יצירתה של המאיירת מיכל משולם, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ובחסות HIT. ניהול אומנותי של הפסטיבל דנה דבורין. התערוכה תוצג בין התאריכים 10.8-30.8.
 
אירוע סיום הפסטיבל במעמד השרה לימור לבנת יתקיים ביום שישי 29.8
 
התערוכה המוצגת ב"הבימה"
 
"פסטיבל חלום של תיאטרון" מתקיים זו השנה השלישית ברציפות בתיאטרון הבימה, בשיתוף עם אסיטז' ישראל (המרכז הבינלאומי לתיאטרוני ילדים ונוער) ובתמיכת משרד התרבות והספורט. במהלך הפסטיבל יוצגו 26 הצגות ילדים ונוער מתיאטראות שונות ברחבי הארץ, כאשר בתום הפסטיבל תיערך תחרות "פרס הבמה" להענקת פרסים בקטגוריות שונות.
 
תערוכת האיורים במסגרת הפסטיבל נועדה ליצור תדמית אחידה לאירוע כולו, ובמקביל לשמור על אלמנט הייחודיות של כל הצגה והצגה, באמצעות איור נפרד לכל אחת מההצגות. האיורים עוצבו באופן מיוחד, תוך כדי שימוש בצילום מקורי מתוך ההצגות עצמן, ובתוספת רובד נוסף – על ידי הוספת והחסרת פרטים באמצעות ציור ידני על גבי הצילומים וצביעה מחודשת שלהם.
 
מיכל משולם, בוגרת המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ב-HIT : "היה חשוב לנו שהמבקרים יקבלו תחושה אודות אופי מגוון ההצגות בפסטיבל – מצד אחד תוך שמירה על אחדות ומצד שני תוך הדגשת הייחודיות של כל הצגה והצגה. הבחירה הצבעונית (שלושת צבעי היסוד) נעשתה מתוך רצון להוסיף גווני צבע חזקים ובולטים, ומתוך התייחסות בוגרת יותר לעולם הילדים והנוער. הדגש בעיצוב כולו היה להבליט את התיאטרליות והדרמתיות שיש בעולם התיאטרון תוך הקפדה על צבע, שמחה והמון תשומת לב לפרטים קטנים".
 
למעוניינים רכישת הכרטיסים להצגות בקופות הבימה.
לפרטים נוספים: מיכל זילבר, רימון כהן שינקמן, 054-6279986,
michalz@rcspr.co.il