חדשות ואירועים

שיתוף פעולה של חברת טייני לאב עם המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית

חברת טייני לאב פנתה לאחרונה לסטודנטים מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב ב-H.I.T מכון טכנולוגי חולון והזמינה אותם להציע סרטונים ויראליים (יופצו ברשת האינטרנט) סביב דמותו של הכלבלב הממונע Follow-Me Fred, מוצר עידוד הזחילה החדש של החברה. הסטודנטים התבקשו להפיק סרטונים שיחזקו את התודעה הצרכנית למותג, כמותג חדש, מיוחד ונחשק, ויהיו משעשעים ומעוררי מחשבה. הפנייה לסטודנטים נעשתה במסגרת מדיניות החברה להיעזר בפוטנציאל היצירתי והרענן של סטודנטים לעיצוב ובמקביל להעניק להם חווית "עולם אמיתי" של עבודה מול חברה גלובלית.

 

הכלבלב הממונע Follow-Me Fred של טייני לאב הוא מוצר שנועד לרתק את התינוק ולעודד תנועה ואינטראקציה. כדי לשרת את צורכי הזחילה של התינוק באופן הטוב ביותר, Follow-Me Fred מורכב מגוף בצורת אקורדיון שניתן לכוון במספר צורות על מנת שיוכל לנוע בקו ישר וגם בתנועה סיבובית. בנוסף, ל- Follow-Me Fred גם כפתורים צבעוניים המפעילים מוזיקה וקולות כלבלביים עליזים.

 

טייני לאב היא חברה גלובלית מובילה בפיתוח צעצועים התפתחותיים לתינוקות. בנוסף לדגש המושם על הערכים ההתפתחותיים של מוצריה טייני לאב חרתה על דגלה גם את החדשנות והאיכות. מטה החברה, שבו מתבצע פיתוח המוצרים, נמצא בישראל, הייצור בסין, והשיווק בכ-50 מדינות ברחבי העולם.