חדשות ואירועים

קול קורא

לכל מי שלא מכיר, "שכולו טוב" (מלכ"ר) הינה עמותה הפועלת למען שילוב אנשים המתמודדים עם נכות נפשית, בקהילה. הקבוצה מפעילה מגוון יוזמות חברתיות  בתחומי התעסוקה והפנאי; תחת כנפיה פועלים כיום 7 מפעלים שיקומיים מוגנים בהם מועסקים 600 אנשים המייצרים עשרות מוצרים שפותחו במיוחד עבור מטרה זו.
 
אילו מוצרים יכולים להתאים? 
• אפיון כללי - מוצרים מעוצבים לבית, למטבח, למשרד, אביזרים שימושיים, גופי תאורה, צעצועים, מתנות לחג, מוצרים לגבר ועוד.
• חומרי גלם - על המוצרים להיות עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה, זמינים בארץ ולא יקרים- עדיפות לנייר עיתון/מגזינים , חומרי פחת של התעשייה, שימשונית (שלטי פרסום שהורדו), שאריות פורניר וכדומה.
• גודל המוצרים - קטן עד בינוני
• טכניקת ייצור המוצרים - מבוססת על עבודת ידנית ושימוש במיכון מינימלי. על המוצרים להיות כאלה שניתן לייצרם במספר שלבים, כל אחד מהשלבים כולל שימוש במיומנות מקצועית אחת (לדוגמה הרכבה, גלגול נייר, צביעה ועוד)
• תהליך ייצור המוצרים - אינו דורש דיוק ברמה גבוהה, אולם מאפשר להיעזר באמצעים (דוגמת שבלונות) להשגת דיוק מירבי; התהליך צריך להיות גמיש, כלומר מרווח הזמנים בין כל אחד משלבי הייצור אינו קשיח.  
 
המעצב/ת אשר עבודתו/ה תבחר להצטרף לקו המוצרים של העמותה יקבל קרדיט ותמורה ויהיה שותף בתמלוגי המכירות של המוצר, בתמורה לזכויות היוצרים על העיצוב (על פי חוזה שיחתם בין הצדדים).
*קבוצת "שכולו טוב" מתחייבת לא לעשות כל שימוש במוצרים שלא יבחרו על ידה וכי זכויות היוצרים של מוצרים אלו יישארו של המעצבים בלבד.
 
איך מתחילים...
יש לפנות ישירות לעמותה בצירוף תיאור קצר של המוצר - שימוש, גודל, חומרים, תהליך הייצור ותמונת המוצר באמצעות מייל:
zohar@s-tov.org.il
לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות אל זהר ירום טל’: 050-2090222.