חדשות ואירועים

"הפריצה הגדולה" של עיצוב צעיר בישראל כבר כאן - תערוכת בוגרים

התערוכה תוצג בבניינים 6, 7 ו"מזח" בשטחי המכון הטכנולוגי בחולון

מלון בוטיק. פלורינה גרינשפן וטלי בידני, עיצוב פנים

מיקווה,נטע לוינגר, עיצוב פנים

בית תה ספרותי, מיכל פוסמן סגל, עיצוב פנים

מלון בוטיק.
 פלורינה גרינשפן וטלי בידני
עיצוב פנים
מיקווה,
נטע לוינגר
עיצוב פנים
בית תה ספרותי,
מיכל פוסמן סגל
עיצוב פנים
 
הפקולטה לעיצוב, H.I.T. מכון טכנולוגי חולון, מציגה את תערוכת הבוגרים המסורתית לשנת 2009: "הפריצה הגדולה". בחללי בניין הפקולטה יוצגו עבודותיהם של הבוגרים מהמחלקות עיצוב תעשייתי, עיצוב תקשורת חזותית ועיצוב פנים. התערוכה חושפת אוסף פרויקטים עשיר הממחיש את נקודת החיבור שבין העיצוב והטכנולוגיה, שילוב של פרויקטים חברתיים ואישיים.

 

הפקולטה לעיצוב מכשירה מעצבים מהשורה הראשונה העוסקים בעיצוב עם פן חברתי, תרבותי, אקולוגי ועוד. בראש הפקולטה עומד סגל בכיר ומקצועי אשר ממשיך לפעול בתחום העיצוב ולהשפיע על התפתחותו. ראשי המחלקות איתן ברטל" w:st="on">איתן ברטל (המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית), עופר זיק (המחלקה ל עיצוב תעשייתי) והאדריכל יורם נידם (המחלקה לעיצוב פנים), מעודדים את הסטודנטים לצאת ולפעול מתוך עצמם ואישיותם וליצור את החיבור היום-יומי לשינויים ואת התמורות בתחום העיצוב, תוך יישום עיקרון שזירת אלמנטים טכנולוגיים ועיצוביים.
 

נגיש לא נגיש,דנה יחיא שווקמן, עיצוב תעשייתי

איים וזרם,שיר אתר,עיצוב תעישייתי

בישול בזמן הארוחה,עידן ארבל,עיצוב תעשייתי

נגיש לא נגיש,
דנה יחיא שווקמן
עיצוב תעשייתי
איים וזרם,
שיר אתר
עיצוב תעישייתי
בישול בזמן הארוחה,
עידן ארבל
עיצוב תעשייתי
 
הפרויקטים השונים מציגים זוויות ביקורתיות, הומוריסטיות ואישיות על נושאים הסובבים אותנו בכל יום. כמו כן, מרבית הפרויקטים מציעים פתרונות עיצוביים המשפרים את אורח חיינו. פרויקט המציג לוח-מודעות המשלב כמה שפות לרווחת תושבים דוברי שפות שונות, עיצוב פנים למבנה המיועד לאמהות חד הוריות, פתרונות עזר מעוצבים למסעדות ולברים, פרויקט חברתי אשר מטרתו להעלות את המודעות בנושא פליטי דרפור וקמפיין פורץ גבולות לתיירות גאה בישראל, הם רק מעט מהפרויקטים המוצגים בתערוכה.
 

האריזה האנושית,רועי אלתר, עיצוב תקשורת חזותית

חזון,יפעת פטררו ותמר פיומי,עיצוב תקשורת חזותית

חדרה גדרה,קרן מק,עיצוב תקשורת חזותית

האריזה האנושית,
רועי אלתר,
עיצוב תקשורת חזותית
חזון,
יפעת פטררו ותמר פיומי,
עיצוב תקשורת חזותית
חדרה גדרה,
קרן מק,
עיצוב תקשורת חזותית

H.I.T- מכון טכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי המתמקד בטכנולוגיה מתקדמת על מגוון היבטיה- המדעיים, המקצועיים, החברתיים והתרבותיים. המכון מכשיר מעצבים, מהנדסים, מדענים ומנהלים לתעשיות ההיי-טק. העיקרון המנחה את המכון הוא פיתוח היצירתיות והחשיבה העצמית תוך שילוב הטכנולוגיה והעיצוב בתכנים ייחודים וחדשניים. הסטודנט נמצא במרכז העשייה והוא משתלב בפעילות אקדמית בחזית הידע ויישומו בשלל אפשרויות הלימוד הן לתואר ראשון והן לתואר השני. בוגרי המכון משתלבים בתום לימודיהם בתעשיות עתירות הידע, ובכך תורמים את תרומתם החשובה לתעשייה בארץ ולכלכלת ישראל. 

 
 

פתיחה חגיגית של התערוכה : יום רביעי, 22 ביולי 2009, בשעה 20:00.

התערוכה תציג עד ה 1 באוגוסט 2009

ימים א-ה, בשעות: 18:00 עד 22:00

יום ו': 11:00 עד 14:00

מוצאי שבת:  20:30 עד 23:00

 

הפקולטה לעיצוב, H.I.T מכון טכנולוגי חולון

רח' גולומב 52, חולון