חדשות ואירועים

אירוע הסיום של המעבדה לאינטראקציה

קורס IDHO מועבר במעבדה לאינטראקציה ועניינו הוא עיצוב ובנייה של מוצרים אינטראקטיביים. הקורס הוקדש בסמסטר האחרון לשיתוף פעולה ייחודי עם המעבדה לאנרגיות חלופיות במכון. הסטודנטים בקורס הכירו את תחום רשת החשמל החכמה ואנרגיות חלופיות,  וניסו להבין איך יראו המפגשים והממשקים בין אנשים לבין חשמל ומכשריו בעתיד, ואיך אפשר לסייע לאנשים לפעול באופן המותאם יותר לאתגרים שנוצרים מהשינויים הצפויים במשק החשמל. הקורס נעשה בשיתוף עם ד"ר יובל בק ואביב זילברמינץ מהמעבדה לאנרגיות חלופיות של המכון. 


בקורס
IDHO לומדים יחדיו סטודנטים מכל מסלולי הלימוד המכון, באופן שכל אחד תורם מבסיס הידע שלו. כך, בעבודה משותפת, המטרה היא ליצור ולפתח דברים שיכולים להיוולד רק משילוב זרועות ומוחות זה.

 

מיכל רינות, מנהלת המעבדה לאינטראקציה במכון: "בתערוכה, שהיא אירוע הסיום של הקורס, יוצגו הפרויקטים להתנסות ישירה על ידי המבקרים. בנוסף, באירוע השנה אנחנו גאים לארח הרצאה מרתקת, שגם אליה אורחי התערוכה מוזמנים.

 אתר המעבדה: http://interaction.hit.ac.il

 

 

עוד על ההרצאה: "טכנולוגיה, מוסיקה ומכסחי השדים" :

 

 אייל שחר יספר בהרצאת אורח מלווה בהדגמות, על עבודתו העכשווית ב- MIT Media Lab על כלי הנגינה של העתיד, איל יסביר כיצד טכנולוגיה נרתמת ליצירת מוסיקה וכיצד העיסוק במוסיקה מביא לחדשנות טכנולוגית, וכן כיצד שני התחומים פועלים יחדיו בשירות החינוך, הרפואה והתיאטרון.

 

כולם מוזמנים!