מעבדות

נמצאו 29 תוצאות דף 1 מתוך 3

הקורס מהווה בסיס לקורסים מתקדמים במולטימדיה, למידת מכונה עם כתיבת יישומים בפייתון. משתתפי הקורס ילמדו את יסודות התכנות בפייתון, יכירו לראשונה מושגי יסוד של תכנות מונחה עצמים, ארגזי כלים המיועדים לעבודה עם קבצי מולטימדיה וניתוח מאגרי נתונים. במהלך הקורס סטודנטים ייחשפו לאלמנטים של כריית נתונים עם השקות למולטימדיה.

יישום פרויקטים מעשיים בהם ישתתפו מגוון רובוטים כולל רובוטים הומנואידים (רובוטים אנושיים), עם מגוון רחב של יכולות מובנות. קורס בין תחומי, אשר יתבסס בעיקר על תחומי ידע כגון: עיבוד קול ודיבור, ראיית ממוחשבת, רובוטיקה ומערכות נבונות, למידת מכונה, בינה מלאכותית ויישומם במדעי המחשב. במהלך הקורס יבצעו הסטודנטים פעולות למידה וניתוח נתונים בסביבת משובצת Linux ומסגרת סביבת מבוססת על שירות Java עם קוד פתוח לרובוטיקה ובקרת מכונות יצירתיות - myRobotLab.

כדי לבצע עיבוד קול, אנו נדרשים לדעת אלגוריתמים אוטומטיים ומתודולוגיות לייצור דיבור, סימון ואנוטציה ועיבוד אותות. זהו חלק ההכרחי בהשכלה של כל מעצב ומפתח תוכנה. הקורס "עיבוד קול למערכות תבוניות" מיועד לסטודנטים הפקולטה למדעי המחשב. בתכנית הנוכחית של מדעי המחשב ניתן לתת זאת כבסיס לקורס NLP המיועד לתלמידי שנה ג'. זה יכול להקל על ביצוע פרויקטים במחלקה, כאלה הדורשים אלגוריתמים ופיתוח תוכנה.

קורס מעבדת ״פיתוח תוכנה למערכות IoT בסביבת עיר חכמה״ הוקמה לצורך מחקר והוראה בתחומים של ה-IoT (האינטרנט של הדברים): לצורך פיתוח פרויקטים בתחום לבניית הערים החכמות, באמצעות שימוש דיסציפלינות משולבות כגון: GIS, מערכות משובצות, למידת מכונה, מחשוב קוגניטיבי, מחשוב וירטואלי, ביג דאטה (Big Data), ורשתות הענן.

מעבדת רובוטיקה הוקמה לצורך מחקר והוראת אלגוריתמים מודרניים ומתקדמים ויישומם באמצעות שפת תכנות.

המעבדה לתכנון מערכות VLSI-SoC הוקמה לצורך מחקר והוראה בתכנון מערכות VLSI.