מצטיינים 2016

לי זילברשטיין - מצטיינת נשיא

מצטיינת נשיא – תואר שני בעיצוב משולב
 
עיסוק נוכחי
אדריכלית במשרד "פלג אדריכלים" שעוסק בתכנון מבני ציבור, מסחר ושירותים
 
לימודי התואר הראשון
תואר ראשון באדריכלות מאוניברסיטת תל אביב (2010)
 
הבחירה ללמוד לתואר השני
"רציתי להתפתח, להתקדם ולהיפתח לכיוונים אחרים וגם לקבל רעיונות חדשים. בחרתי בעיצוב משולב מכיוון שיש בו ראייה מערכתית והוא מולטי דיסציפלינרי ועוסק בחיים בעולם של ימינו ובסביבה האורבנית שבה אנו מצויים. היום מדברים על IOT ( Internet of things) שהוא אחד התחומים המתפתחים שבו נוצרות אינטראקציות בין דיסציפלינות שונות ואלה באות לידי ביטוי גם בסביבה האורבנית.
 
 
מדוע בחרת ללמוד ב- HIT וכיצד התואר השני תורם לך
נפגשתי במסגרת עבודתי עם בוגרים של המכון בעיצוב פנים ושמעתי מהם דברים טובים מאוד אך מה שמשך אותי בעיקר היא הרב-תחומיות של הלימודים כאן. גם המרצים שמלמדים בתואר השני מגיעים מתחומים שונים: ביולוגיה, תכנות, עיצוב תעשייתי ואוצרות, וזה מאפשר לי להיחשף למגוון תחומים ולראות את האדריכלות דרך משקפיים חדשים שלא הכרתי. לימודי התואר כאן מאפשרים לי אינטראקציה עם אנשים מתחומים שונים. יחד אתי לומדים צלמים, מעצבים גרפיים, אדריכלים מהנדסים ושת"פ מסוג כזה מביא ראייה רחבה והתבוננות אחרת על דברים . רוצה להוסיף שאת התואר השני התחלתי בהריון ובמהלכו גם ילדתי ,כך שהרב תחומיות חלחלה גם לפן הזה...
 
תוכניות לעתיד
אני רוצה להמשיך לעבוד ולהתקדם. התואר נותן לי מקום לשיתופי פעולה עתידיים עם אנשים מתחומים אחרים ולבחון ראייה אחרת וכלים חדשים על התחום שאני פועלת בתוכו היום ובעתיד.
 

 
לעוד סיפורי מצטיינים
 

 

נורית חיים

עדן שלום

איל פונגרץ