פרסים והישגים

ברכות לחוקרי המכון על זכייה במענקי מחקר יוקרתיים

אנו ממשיכים להתבשר על זכיות מרשימות של חוקרי ומדעני המכון במענקי מחקר. והפעם, ברכות לפרופ' יוג'ין קנציפר מהפקולטה למדעים ולד"ר רונן שושניק מהפקולטה להנדסה, על זכייתם במענק המחקר היוקרתי ביותר של הקרן הלאומית למדע!
כמו כן, ברכות לפרופ' בוריס פיינברג ולפרופ' לב רפפורט מהפקולטה למדעים על זכייה בציון "טוב מאד" להצעות המחקר שהגישו לאותה קרן.
 
פרופ' יוג'ין קנציפר מהפקולטה למדעים וד"ר רונן שושניק מהפקולטה להנדסה התבשרו לאחרונה, כל אחד בנפרד, על זכייה מכובדת במענק המחקר היוקרתי ביותר של הקרן הלאומית למדע ISF.
 
עבור פרופ' יוג'ין קנציפר מהפקולטה למדעים זו הזכייה הרביעית במענקי הקרן. לפרטים נוספים על המחקר שלו, בנושא: "כאוס קוונטי בראי התיאוריה של מערכות אינטגרביליות" הקש כאן
 
ד"ר רונן שושניק מהפקולטה להנדסה זכה בפעם הראשונה במענק מחקר זה. לפרטים נוספים על המחקר שלו: "שימוש בפרדיגמות הפסקת תנועה לזיהוי פרימיטיביים של תנועת היד", הקש כאן
 
הצעת המחקר של פרופ' בוריס פיינברג מהפקולטה למדעים שהוגשה לקרן הלאומית למדע ISF, בנושא: "תהליכים אקסיטוניים ורב פוטוניים בניאו-צמתים מולקולאריים ומודיפיקאציה שלהם על-ידי אפקטים פלאזמונים" זכתה בציון "טוב מאד".
 
גם הצעת המחקר של פרופ' לב רפפורט מהפקולטה למדעים, שהוגשה לקרן הלאומית למדע ISF, בנושא: "התפתחות מבנה נקעים והשפעתו על חיכוך ושחיקה של נחושת בתנאי שימון שונים" זכתה לציון "טוב מאד".