פרסים והישגים

נמצאו 11 תוצאות דף 1 מתוך 2
הקרן הלאומית למדע החליטה לתמוך כספית בסדנת מחקר המאורגנת על ידי פרופ' יוג'ין קנציפר מהפקולטה למדעים בנושא "מטריצות אקראיות לא הרמיטיות: 50 שנה אחרי ג'יניבר". הקרן הלאומית למדע היא קרן תחרותית והיא מעניקה תמיכה באופן סלקטיבי על פי קריטריונים מדעיים מחמירים.
ספרו החדש של ד"ר שלמה אברהמוב מהמחלקה לטכנולוגיות למידה זכה במענק המחקר היוקרתי של מועצת הפיס לתרבות ואמנות לשנת 2012
אנו ממשיכים להתבשר על זכיות מרשימות של חוקרי ומדעני המכון במענקי מחקר. והפעם, ברכות לפרופ' יוג'ין קנציפר מהפקולטה למדעים ולד"ר רונן שושניק מהפקולטה להנדסה, על זכייתם במענק המחקר היוקרתי ביותר של הקרן הלאומית למדע!
ברכות חמות לקבוצת המחקר של ד"ר רפי ברכאן וד"ר ניסים הראל מהפקולטה למדעים ב-HIT, ד"ר איתמר שבתאי מהמכללה למנהל, ופרופ' משה לשנו מאוניברסיטת ת"א, על זכייתם במענק מחקר של משרד המדע והטכנולוגיה בסך 400,000 ₪.
ברכות חמות לגב' שלומית באומן מן הפקולטה לעיצוב על הזכיה בפרס העיצוב מטעם משרד התרבות והספורט לשנת 2012.
אנו שמחים לבשר כי ד"ר אלעד שגב מהפקולטה למדעים זכה במקום הראשון בפרס האגודה הישראלית לסוכרת, במסגרת מחקר משותף שהוא עורך עם צוות רופאים וחוקרים מהמרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בת"א (איכילוב).
ברכות חמות לד"ר שלמה אברמוב מן המחלקה לטכנולוגיות למידה, על זכיית ספרו "על מילים וצילומים - תיאוריה ופרקטיקה בצילום עכשווי" בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות לשנת 2012.
ברכות לגב' עדיטל אלה, מרצה לעיצוב וקיימות מהפקולטה לעיצוב, על בחירתה כאחת מארבעה צעירים מובילי שינוי בעולם.
ברכות לפרופ' יוג'ין קנציפר מן הפקולטה למדעים ולד"ר רונן שושניק מן הפקולטה להנדסה על זכייתם במענק המחקר היוקרתי ביותר של הקרן הישראלית למדע – ISF.
ברכות חמות לד"ר יובל בק וקבוצת המגנ"ט שלו - ISG, על זכייתו במענק מחקר שנה ב' במסגרת פרויקט "הרשת החכמה בישראל".