חדשות והודעות

הפרויקט המהפכני והתזזיתי של סטודיו גרופה בפייסבוק "Piece Per Week" הוליד קולקציית רהיטים מרהיבה, ססגונית, מלאת חיים וסטייל - מוזמנים לעשות LIKE

במסגרת הפרויקט, בכל שבוע יוצרים המעצבים אובייקט חדש– מחשבות מהירות, סקיצות, ניסיונות, חומרים, תכנון, ביצוע, צילום, תמחור ופרסום והכול מפורסם בדף הפייסבוק! כל הפריטים עומדים למכירה בהזמנה מראש. סטודיו גרופה ממשיך לפעול במרץ על הפרויקט "Piece Per Week"  ולהעלות בכל שבוע לדף הפייסבוק אובייקט חדש אשר עוצב ויוצר ע"י חברי הסטודיו.

 

עד כה הועלו 6 פריטים שונים –

 

 ת.ד. 1-6

שידת מגירות בעלת חזיתות מתיבות דואר ישנות, משחקת על הגבול הקד שבין ביתי לציבורי

ומכניסה לבית טעם של פעם. כל שידה היא חד-פעמית ונקראת בשם מספרי התיבות שבה.

 

Like Lack

מראהו של אחד הרהיטים המזוהים עם איקאה, שולחן לאק, מקבל תפנית ע"י מניפולציה פשוטה. כוורת הקרטון המשמשת את איקאה כחומר מילוי פנימי נחשפת, עוברת לחזית פניו של השולחן ומקבלת משנה תוקף עם הנחתו של משטח הזכוכית המסורתי.

 

Rapunzel

פרשנות חדשה לאהיל הקלאסי,

כמו לנסיכה ריפונזל מהאגדות, גם לאהיל יש פרנזים ארוכים המשתלשלים עד לרצפה.

 

Piece Of Cake

עוגת שכבות דקורטיבית עשויה סוגי עץ שונים וציפוי אפוקסי.

 

Book Lamp

מנורת תלייה לספר קריאה, בעלת מראה אייקוני ומינימליסטי.

 

 "Hugs and Kisses"

זוג שידות העשויות מסגרת עץ אלון החובקת מגירות בעלות חזיתות בצבעים עזים המעניקים תחושה של חום, חיבוק וקרבה.

 

ניתן להתרשם מהמוצרים המופיעים בדף הפייסבוק של הסטודיו:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=178248765542176&set=a.178248735542179.40004.107947705905616  (אין צורך להיות חבר בפייסבוק כדי להיכנס ללינק) או בחיפוש ישיר בפייסבוק: . Groupa Design Studio

 

 

סטודיו גרופה הוקם ע"י שלושה מעצבי מוצר בוגרי HIT מכון טכנולוגי חולון– ערן שמשוביץ, יפעה לוין וחן גיטרמן בתחילת שנת 2010. לאחר סיום התואר בשנת 2006, פנה כל אחד לתחום עיצוב שונה ולאחר ארבע שנים נפגשו דרכיהם של השלושה להקמת סטודיו משותף. כיום הסטודיו נותן שירותי עיצוב למגוון לקוחות ובמגוון רחב של תחומים- עיצוב מוצר, הדמיות, סטיילינג, איור, גרפיקה ועוד.

במקביל שוקדים חברי הסטודיו על פיתוח קולקציית מוצרים עצמאית.