מצטיינים במכינה

הנהלת המכינה הקדם אקדמית
מברכת את תלמידיה ואת צוות המורים
על הישגיהם:
68 תלמידים השיגו ציון מעל 90 ב - 87 בחינות שונות
בשנת תשע"ב 2011 - 2012

אגא כינרת: אנגלית 4 90
והבה שני: מתמטיקה 3
96
סמל ליאור: היסטוריה ב'
93
אדיר רותם: מתמטיקה 3
96
וייסרמן מרק: מתמטיקה 5
90
סמל ליאור: תנ"ך 2
97
אוחנונה מיכל: אזרחות 93
וייסרמן מרק: פיסיקה 5
90 ספיבק אלכסנדרה: מתמטיקה 3 90
אטלי דניאל: אנגלית 4 91
ולני דניאל: גיאוגרפיה 5
96 סרקיסיאן סטפן: מתמטיקה יחידה 3 99
אטלי דניאל: היסטוריה א' 91 ולני דניאל: היסטוריה ב' 90 עזר הדר: אנגלית 3 92
אטלי דניאל: מתמטיקה 3 99 ורון דניאל: מתמטיקה 3 93 עזרא לירון: אזרחות 92
איסטחרוב דוד: תנ"ך 3 91 ורון ניר: תנ"ך 2 90 עזרא לירון: היסטוריה ב' 99
אליאס אבירם: אנגלית 5 97
זילברמן אנדריי: מתמטיקה 3
90 פקטורוביץ' בלה: ספרות 3 94
אמסלם רן: אזרחות 95 זנו הדר: מתמטיקה יחידה 3 90 פרוסוב אולג: מתמטיקה 3 92
אנדרונוב אלה: היסטוריה א' 91 חגשי אבי: מתמטיקה יחידה 3 99 צביה דורית: מתמטיקה יחידה 3 97
ארונוב יאן: אנגלית 5 91 חליפה לינוי: היסטוריה 3 91 צדוק אופרי: אזרחות 91
ארונוב רומן: מתמטיקה 3 96 טוביה דניאל: מתמטיקה 3 93 ציפרסקי בוריס: מתמטיקה 3 95
ארליכסון מיכל: אזרחות 97
טורגובניקוב איליה: מתמטיקה 3
96 קוליקובסקי אנטון: אנגלית 3 91
ארליכסון מיכל: תנ"ך 2 96 יחזקאל אברהם: אנגלית 3 98 קחלון איציק: מתמטיקה יחידה 3 90
ארליכסון מיכל: תנ"ך 3 91
יחזקאל אברהם: גיאוגרפיה 5
91 קטוב ליאור: גיאוגרפיה 5 94
אתחדיה אבידן: היסטוריה ב' 90
כהן שרון שאול: לשון א+ב
91 קנטור גילה: מתמטיקה יחידה 3 97
בן אריה נתנאל: מתמטיקה 3 90 כרכוכלי ניר: ספרות 3 91 קפרלוב דמיטרי: ספרות 2 90
בן ששון מוטי: אנגלית 5 92
כרכוכלי ניר: תנ"ך 2
92 רצבי לירז: ספרות 3 90
בר עם בן: אזרחות 92 לשצ'נקו אלכסיי: היסטוריה ב' 96 שאול שרית: תנ"ך 2 90
גבאי אורון: ספרות 2 90 מזור אלכסנדר: מתמטיקה 3 95 שורצבלט גיא: מתמטיקה 3 98
גבאי אורטל: סוציולוגיה 91 מירלימוב נודיר: היסטוריה א' 92 שטיין נמרוד: היסטוריה ב' 100
גברייהוט יוהנס: מתמטיקה 3 94 מלניקוב אלכסנדרה: מתמטיקה 3 99 שטיין נמרוד: ספרות 2 90
גוילי שירן: אזרחות 90 מרמר גיל זיו: היסטוריה א' 93 שטיין נמרוד: תנ"ך 2 98
גוילי שירן: מתמטיקה 3 100 משיח רות: מתמטיקה 3 93 שמרון חן: תנ"ך 2 91
גולדשטיין אורן: פיסיקה 5 91 סגל אבי: מתמטיקה 3 94 שמשון מיטל: מתמטיקה 3 97
גלילי שירה: אנגלית 3 96 סטבצ'נסקי אנה: מתמטיקה 3 97  
גלילי שירה: היסטוריה 3 91
סטרמובסקי אלכסנדר: היסטוריה א'
95  
דניאל אבידן: תנ"ך 2 91 סטרמובסקי אלכסנדר: היסטוריה ב' 91  
המבר קרן: אנגלית 5 93
סטרמובסקי אלכסנדר: מתמטיקה 4
100
המבר קרן: מתמטיקה 4
91
סיני שיראל: סוציולוגיה
93
הראל קסם: אנגלית 4
91
סמל ליאור: אזרחות
92