עוד בפרק זה:

תוכניות ללימודי תעודה

 
בית הספר ללימודי תעודה ב- HIT מציע קורסים ותכניות לימודים מהטובים בארץ, המועברים על ידי מיטב המרצים המובילים בתחומיהם השונים.

לנוחיותכם, חילקנו את תכניות הלימוד השונות לארבעה תחומים:
 
פרטים נוספים באתר HIT ללימודי תעודה החדש


עיצוב

קורסי העיצוב של המכון הטכנולוגי פותחו כדי לאפשר למי שתמיד חלם ללמוד עיצוב ורוצה לעשות שינוי בקריירה, או לכאלה שכבר עוסקים בתחומי העיצוב ומעוניינים לשדרג את יכולותיהם המקצועיות, ללמוד ברמה המקצועית ביותר שאיננה במסגרת של תואר, ולהשתלב בעבודה כמעצבים בתחומם.

הקורסים, שאורכם כשנה ורבע עד שנתיים מתקיימים בד"כ פעמים בשבוע בשעות הערב וזאת כדי לאפשר לתלמידים להמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים, יחד עם זאת הלימודים בתכניות אלה הינם ברמה גבוהה במיוחד ודורשים מהתלמידים עבודה רבה בבית ומחויבות גבוהה.
הקבלה ללימודים בתכניות אלה מותנית במעבר ראיון אישי בהצלחה.


לימודי עיצוב עיצוב המוצר עיצוב תקשורת חזותית עיצוב תקשורת חזותית
עיצוב פנים עיצוב אינטראקטיב – עיצוב אתרים

ניהול והדרכה

ביה"ס למקצועות ההדרכה "ספירלה" מציע לימודים מקצועיים בתחומים מגוונים מעולם ההדרכה והניהול במסגרת קורסי התעודה של המכון הטכנולוגי חולון.
הקורסים הנגזרים מתוכניות הלימוד בתארים הנלמדים במכון הטכנולוגי, הינם ממוקדים ומקצועיים במיוחד וכל אחד מהם מפנה זרקור מקצועי לתחום מסוים.
הלימודים בקורסי ההדרכה והניהול השונים מאפשרים לבעלי מקצוע בארגונים לשדרג ולחדד את הידע המקצועי שלהם וכן לבעלי תפקידים ומקצועות דומים ללמוד תחום מקביל או משיק למטרת שינוי תפקיד או קריירה.
הקורסים בנויים במתכונת של לימודים מרוכזים, אחת לשבוע לתקופה של מס' שבועות, זאת כדי לאפשר לתלמידים הפנמה מהירה של החומר וישומו בתפקידיהם הקיימים או החדשים בהקדם.

תכנות

המכון הטכנולוגי מאפשר לקהל הרחב ללמוד ולהתמקצע בקורסי תיכנות המציעים הרחבה ושידרוג של הנושאים הנלמדים במסגרות האקדמיות השונות.
הקורסים הינם קורסים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום בשוק והתכנים הנלמדים מתעדכנים ממחזור למחזור ולעיתים גם תוך כדי הלימודים כדי לאפשר לתלמידים לעמוד בחזית הטכנולוגיה ולהשתלב בעבודה בתחום עם סיום הלימודים ואף במהלכם.
הלימודים מתקיימים בד"כ אחת לשבוע בשעות הערב לאורך כ-9-11 חודשים, וזאת כדי לאפשר לתלמידים להמשיך לעבוד תוך כדי הלימודים, יחד עם זאת הלימודים בתכניות אלה הינם ברמה גבוהה במיוחד ודורשים מהתלמידים עבודה רבה בבית ומחויבות גבוהה מאד.
הקבלה ללימודים בתכניות אלה מותנית במעבר מבחן התאמה בהצלחה.

קורסי הכנה
נוער טק