בית הספר

בית הספר ללימודי תעודה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, מקיים מגוון תכניות ללימודי תעודה מקצועיים.

בית הספר מציע תכניות לימוד במגוון תחומי התמחות ומאפשר לסטודנטים להתמקצע בקורסים ממוקדים לשידרוג תחומי ההתמחות שלהם, או ללמוד תחום חדש תוך שילוב לימודים עם קריירה וחיי משפחה.

סגל ההוראה מונה אנשי מקצוע מומחים בתחומם: מרצים, חוקרים, אמנים ומעצבים פעילים בתחומים מגוונים, המרצים ב HIT המכון הטכנולוגי חולון, ובמסגרות אקדמאיות נוספות. כל המרצים הינם בעלי ניסיון עשיר ומגוון בהוראה ועשייה מקצועית בתחומם.

תחומי הלימוד מגוונים והקורסים מבוססים על התמחויות המכון והידע הרב שנצבר בפקולטות השונות. כל תכנית לימודים חדשה מתואמת עם אנשי מקצוע מהפקולטה הרלוונטית וכל זאת בקמפוס ירוק, תוסס ומטופח.

בית הספר מציע מגוון מסלולי לימוד לתעודה : עיצוב המוצר, עיצוב פנים, עיצוב תקשורת חזותית, עיצוב אינטראקטיב, פיתוח למידה ארגונית (הדרכה), ניהול פרויקטים, צילום, הנדסת תכנה ופיתוח אפליקציות, מכינות בעיצוב, תכניות העשרה לבתי הספר ועוד.

הסטודנטים הלומדים בתכניות לתעודה מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות:
  1. בעלי תפקידים בחברות וארגונים המגיעים ללמוד בקורסים ממוקדים לטובת שידרוג וחידוד הידע המקצועי (למשל מנהלי פרויקטים, מתכנתים או מפתחי הדרכה).
  2. אנשים שחלמו תמיד ללמוד ולעסוק בתחום מסוים, ועכשיו, לאחר שעסקו בתחומים אחרים, מחליטים לשנות קריירה או להעשיר את עצמם בתחום חדש ולומדים תוך כדי עבודה, וניהול קריירה וחיי משפחה.
  3. מועמדים ללימודי תואר בעיצוב תלמידי המכינה לעיצוב המגיעים לקבל ידע וכלים ראשונים המכינים אותם לקראת תהליך הקבלה לפקולטה לעיצוב.

תנאי הקבלה

בהתאם לקורסים השונים , בחלקם יתבקשו המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי. בקורסים אחרים, יתבקשו המועמדים לעמוד במבחן התאמה שיבדוק את הידע הבסיסי שלהם בתחום, במטרה להעריך את הסיכוי שלהם להצליח בקורס.אנחנו כאן לרשותכם בכל בקשה ושאלה גם בטלפון: 03-5026825 או 6441*
אתם מוזמנים להצטרף לחברינו ולבקר בדף הפייסבוק שלנו

"למכינה לעיצוב תקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון, הגעתי בלי כל רקע בתחום ותוך שיעור אחד הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים וזה המוסד שבו אני רוצה ללמוד.קבלתי כלים וחשיפה לעולם העיצוב, יסודות שאני מיישם יום יום בלימודים. מודה בקרב לב והערכה למנחה עדי קרליץ על ההכוונה והידע שהולכים וילכו איתי לתמיד. מומלץ בחום!"

עומר ליפשיץ, בוגר המכינה לעיצוב תקשורת חזותית

"הלימודים היו אינטנסיביים ומעשיים, הסגל היה מקצועי ביותר ושותפיי ללימודים היו ממיטב המוחות של תעשיית ההיי-טק..."

לודה פוקס, קורס פיתוח אפליקציות באנדרואיד

"החברה מקסימים, המורים נתנו את כל הלב וחשוב כאן לציין שדרור ניב הוא אחד התותחים!
אני מבטיחה לכל מי שמתלבט, שאחרי סמסטר אחד תבינו שאתם פשוט במקום הנכון.
גם ההנהלה התיחסה אלינו ברצינות רבה והרגשתי שאני בידיים טובות."

אלינור זילברברג, בוגרת התכנית לעיצוב תקשורת חזותית

”בעקבות הקורס הממוקד ובר הספיגה פיתחתי לי רומן עם עולם פיתוח הלמידה וזו אכן הייתה אהבה ממבט ראשון המלווה במחויבות, מסירות והשקעה. עם סיום הקורס החלטתי לנסות את מזלי ולחפש עבודה בתחום. להפתעתי הרבה, זה קרה מהר מכפי ששיערתי! השתלבתי בחברת מתודיקה כמפתחת הדרכה ושובצתי בפרויקטים מובילים מול ארגונים שונים במשק."

לובה משל, בוגרת קורס פיתוח למידה

שדות המסומנים ב (*) הם שדות חובה