ניהול פרויקטים

ניהול והדרכה

קורס ניהול פרויקטים

חשיבות ענף ניהול הפרויקטים עלתה מאוד בשנים האחרונות, כיוון שחלק ניכר בפעילות של ארגונים הפך מעבודה שוטפת לעבודה פרויקטאלית. בעולם דינמי, בו שינויים מתרחשים בקצב מהיר, גם תכניות טובות וותיקות נדרשות להתעדכן על מנת להישאר רלוונטיות, על אחת כמה וכמה בתחום ניהול הפרויקטים בו אי-ודאות ואילוצים הם חלק ממהות התפקיד. קורס ניהול פרויקטים הפך לקורס הכרחי עבור מנהלים בדרגים השונים, הן במגזר העסקי והן במגזר הציבורי, המתמודדים עם פרויקטים מורכבים יותר ויותר ומבקשים להביאם לידי גמר מוצלח.

מעבר לכלים ולידע מתקדם, לומד מנהל הפרויקטים בקורס שמרחב שלם של אפשרויות פתוח בפניו, ושאילוצים׃ אינם אירועים שנכפו עליו, אלא הזדמנות למינוף הפרויקט והשבחתו.

 

מה לומדים בתכנית?

שיטת הלמידה בקורס אינטראקטיבית ומגוונת וכוללת הרצאות בליווי מצגות והדגמות וכן תרגול שוטף. כחלק מתהליך הלמידה יבחר כל אחד מהלומדים פרויקט לביצוע, בארגון בו הוא מועסק או פרויקט עצמאי אותו הוא מעוניין להציע או לבצע. בסופו של הקורס יהיו בידי הלומדים כלים לייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרויקט על כל רבדיו: ייזום ותכנון הפרויקט, ניהול תקציב ותזרים מזומנים, ניהול איכות הפרויקט, לוחות זמנים ותזמונם, ספקים וקבלני משנה, תכנון וניהול משאבים, אי ודאות וניהול סיכונים, תהליכי שיווק הפרויקט ועוד

למי מיועדת התכנית?

הלימודים מתאימים למנהלי פרויקטים מתחומים שונים, המעוניינים לחדד את הידע הקיים ולהתעדכן בחידושים האחרונים בתחום, כמו גם לבעלי מקצוע המעוניינים לשדרג את יכולותיהם ולכל המעוניינים להשתלב בתפקיד חשוב ומרכזי זה בארגונים המובילים במשק.

היקף הקורס

הקורס מונה 20 מפגשים של 4 שעות אקדמיות, סה"כ 80 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מתקיים פעם בשבוע בין השעות 18:00 - 21:00. 
הקורס האחרון נפתח בחודש יוני 2019. 
הקורס הבא ייפתח בנובמבר 2019.

דרישות הלימודים במהלך התכנית

עמידה בהצלחה בהגשת פרויקט גמר ונוכחות ב-80% מהשיעורים לפחות.

תעודת גמר

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר מטעם ביה"ס ללימודי תעודה ב­-HIT מכון טכנולוגי חולון.

המרצים

 
למידע נוסף, מוזמנים לפנות ליועצות הלימודים של התכנית: 03-5026825 או 6441*

"הקורס קידם אותי באופן אישי"

נעמה מועלם, בוגרת קורס ניהול פרויקטים

"נהנתי מאוד מאופן הגשת החומר בצורה מרתקת"

יצחק כרמלי, בוגר קורס ניהול פרויקטים

שדות המסומנים ב (*) הם שדות חובה