סייבר ותכנות

"PHP- איכותי ביותר, מכיל תכנים אקטואלים והכי רלוונטים בשוק העבודה"

 
אייל מרסקי
בוגר קורס פיתוח לאנדרואיד ו-PHP

הקורס שחיים מיכאל מעביר הינו איכותי ביותר, מכיל תכנים אקטואלים והכי רלוונטים בשוק העבודה בארץ ובחו"ל.
חיים שינה לי את התפיסה לגבי טכנולוגיות חדשות בשפות פיתוח, ואיך שעולם ההייטק והתוכנה עובד.
למעשה השתתפתי בשני קורסים שחיים מעביר, האחד הוא קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד והשני הוא PHP Cross platform mobile applications

בקורס אנדרואיד למדנו לפתח בשפת JAVA ואחר כך התקדמנו ופיתחנו תוכניות גם עבור אנדרואיד. למעשה בזכות חיים העלתי 3 אפליקציות לגוגל פליי. הקורס הוא שווה ביותר במחיר מעולה, עם מרצה שאין שני לו.

בקורס השני PHP Cross platform mobile applications למדנו את שפת PHP לעומק וחלק מהתלמידים כולל אותי ניגשנו למבחן ההסמכה הרישמי של חברת ZEND והצלחנו במבחן. בנוסף לומדים שפות פיתוח וטכנולוגיות מאוד נחשקות בשוק כמו javascript, jquery, node.js, phonegap, wordpress וזה רק קצה הקרחון...
שיטת הלימוד של חיים היא מעולה, הוא מסביר מצויין, מתרגלים המון בכיתה, יוצר תכנים פתוחים ונגישים לכולם ונותן יחס לכל תלמיד. יחד עם זאת נדרש מכל תלמיד לעבוד בבית ולהתכונן לשיעור הבא ובכך ניתן להתקדם בצורה יפה מאוד. ישנם גם פרויקטים קטנים במהלך הקורס שצריך לפתח וגם זה מקדם את המתמידים מאוד. יצירת בלוג אישי ופרסום הפרויקטים באתר אישי תוך שימוש ב – WORDPRESS ו\או טכנולוגיות דומות.

לסיכום: אני ממליץ מאוד על הקורסים של חיים מיכאל בHIT - במכון הטכנולוגי בחולון, חיים מעביר קורסים איכותיים, מעודכנים לצרכי ההיי-טק ועולם התוכנה, הוגנים מאד מבחינת עלות, לעומת השאר ומעל הכל מאפשרים להתקדם בתפקיד, בשכר ובידע.